Xenas

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
s.a Garment'misin pro'mu?
Light'mısın Cold'mu?
Bende Bow Kasıyorumda Şöle plan yapıorum

90 weapon
90 fire
90 cold
30 ligt

Sende Buna Benziosun Sormak İstedim!

X-Hacker demiş ki:
Light'mısın Cold'mu?

90 weapon
90 fire
90 cold
30 ligt

Hacım bence şöyLe yap
90 Fire
90 Force
90 Pacheon
30 Light
ve ayrıyetten Pro. Giyersen farmını bitirdiğin zaman itemLerinide güzeL şekiLde düzersen çok can yakarsın :wink1:

Liberlitas demiş ki:
X-Hacker demiş ki:
Light'mısın Cold'mu?

90 weapon
90 fire
90 cold
30 ligt

Hacım bence şöyLe yap
90 Fire
90 Force
90 Pacheon
30 Light
ve ayrıyetten Pro. Giyersen farmını bitirdiğin zaman itemLerinide güzeL şekiLde düzersen çok can yakarsın :wink1:
aMAAN Hacım Force Blaştırma Beni Acanların Dw de Namazı Kılınıo Şuan :D adam da defans olmuo cold 0 yanı bana yedrcem die uraşırsa 1 e 1 pvp de zaten kodum gibi inio :D tabi arkadan saldırırsa başka olur zaten o pvp de sayılmaz ozaman :D

Lvl olmuş 79 setimi yapmışım +5 full nasıl pro olabılırım kı para yetmez yeterde ona okadar para harcamak sacma!

Hayır yanLış düşünüyorsun bir noktada . o şekiL oyuncu oLacaksan iLk önce itemLerini sağLamLaştıracaksın zaten sana pek vuramayacakLar dediğim şekiLde yapıLanırsan :wink1: pvp'n uzun sürmez zehirLeri atabiLirsen zaten çok crit. vuruyor oLacaksın o şekiLde aLırsın kesin karşındakini . eğer zehir atamazsanda sürekLi 5 Li komboyu vurakcaksın vurma süresi kısa ard ard a onu vuracaksın zehiri attığın zamanda 76 Lv deki kiLitLeyen bow skiLLini :wink1: Aama kendi kararın tabiki tekrardan char yapıLandıracak oLsam ya Force - gLavie yada Bow - Force yapardım .

Liberlitas demiş ki:
Hayır yanLış düşünüyorsun bir noktada . o şekiL oyuncu oLacaksan iLk önce itemLerini sağLamLaştıracaksın zaten sana pek vuramayacakLar dediğim şekiLde yapıLanırsan :wink1: pvp'n uzun sürmez zehirLeri atabiLirsen zaten çok crit. vuruyor oLacaksın o şekiLde aLırsın kesin karşındakini . eğer zehir atamazsanda sürekLi 5 Li komboyu vurakcaksın vurma süresi kısa ard ard a onu vuracaksın zehiri attığın zamanda 76 Lv deki kiLitLeyen bow skiLLini :wink1: Aama kendi kararın tabiki tekrardan char yapıLandıracak oLsam ya Force - gLavie yada Bow - Force yapardım .
Senin Buıld ne hacım?

Hacım ben her buiLdi denedim Bow - gLavie - bLade - nuker . araLarında en kraL en baba char gLavier'dir . Tabiki oyundan zevk aLacaksan ama sen seçmişsin bir kere bowu force yap o şekiLde aL zevkini :roll:

Liberlitas demiş ki:
Hacım ben her buiLdi denedim Bow - gLavie - bLade - nuker . araLarında en kraL en baba char gLavier'dir . Tabiki oyundan zevk aLacaksan ama sen seçmişsin bir kere bowu force yap o şekiLde aL zevkini :roll:
İşimi şansa bırakmak istemıyorum acıkcası korkuyorum desem yalan olmas force 90 cekmek benı korkutuyor ben gelırı ii birisi degilim hatta hiç iyi degil dişimi tırnagıma taktıgım parayla kastım dn ilkdefa pre aldım plus ve 1 bot aldım yai bidaha pre almam imkansız presizde bot bi işe yaramıyor dediğim gibi tekrar beyenmessem skill degişme şansım yok onun için şansa bırakmak istemıom düz still devam!

asLında hakLısın fuLL zarara gireceksin eLde eddiğin pek bir şey de oLmayacak ; ama düz hesap kasıLan charLarda bıkkınLık veriyor bir noktadan sonra heyecan kaLmıyor . :roll:

Zaten sp farmım yerınde sp farmsız 90 olmayı düşünüyorum sp göreviyle az çok tamamlarım 90 olduktan sonra akşamları 2 3 saat kasak sp farmımı bitirmek istiyorum!

Sonra oyunu bırakıcam zatn 120 sınırını beklerım!
Can sıkıntısı modunda Kılled Shaitan :D

X-Hacker demiş ki:
Zaten sp farmım yerınde sp farmsız 90 olmayı düşünüyorum sp göreviyle az çok tamamlarım 90 olduktan sonra akşamları 2 3 saat kasak sp farmımı bitirmek istiyorum!

Sonra oyunu bırakıcam zatn 120 sınırını beklerım!
Can sıkıntısı modunda Kılled Shaitan :D
Düşünceni hiç tasvif etmiyorum .. !! Başıma çok geLdi kas farmı bitir sat . Kas item düz sat . Kas takas et . Hacım oyun bu ya napıyorsun sen gece 2 3 saat kasacaksın sürekLi tek müsait vaktinde işini bitireceksin oyunu bırakacaksın . Bence farmını bitirmeden önce iyicene zevkini aL oyundan . Tavsiyem bu sana iLerLeyen zamanLarda pişman oLursun yoksa . Ben meseLa çok pişmanın robot muymuşum diyorum kendi kendime . 8)

Aslında ben Çoktan 90 dım LETH4L sAolsun çaldı bizim AnT_NuKeR Baştan kasmak mecburiyetınde kaldım ben 70 ken calındı 1 sene önce yanı daha 90 gelcek die yenı yenı haberler geldı ozaman kesın degildi nuker kassaydım 90 olmuştum ve sp farmımda çoktan bitmiş bir halde carım emekliye ayrılmıştı :D

Benimde zeusta JeNNa isimLi charım vardı . Charımı satıp kadir isimLi bir abimizden satın aLmıştım farmı yoktu itemLer kötüydü . Farmı bitrdim itemLeri fuLL bLue yaptım ve sattım . :evil: çok pişmanım sattığıma ama satış nedenimde ocakta 90 geLir yıL başında geLir . Şubatta geLir . Şu zaman geLir bu zaman geLir derken yaza yakLaştıydık bende çıksın eLimden dedim sattım ama çok güzeL fiyata satmışım şu zamanki piyasaya göre fuLL bLue fuLL farm nuker 80 Lv fuLL +4 +5 set 350 YTL ye sattım şimdi 90 charLarı 300 e satıyorLar . :roll:

Yukarı Alt