bu sene son senemiz olduğu için sınıfımız adına tişört bastırmayı düşünüyoruz tasarımını az çok paintte çizdim aşağıdaki gibi 12-f yazsının içinde isimlerimiz yazacak ama etrafındaki çizgiler olmıcak yani isimlerimiz öyle bir yerleşecek ki karşıdan bakınca bir bütün olarak 12-f yazacak umarım anlatabilmişimdir nasıl bişey olacağını bana lazım olan ise metni nasıl bu hale getirebilirim yani 12-f şeklini nasıl verebilirim bunun için program veya site vs bildiğiniz herhangi bişey varsa söylerseniz çok sevinirim yakın zamanda halletmem gerek bir de izmirde bu işle ilgilenen tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

edit:
yapmak istediğim şey şu videonun başındaki şey küçük yazılarla büyük yazı oluşturulmuş var mı yardımcı olabilecek ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Özelden PM Attım :thumbsup:

Ascii editörler var bi resim yüklüyosun harfle o resmi i çiziyo. Harfleri sen seçebiliyosun istersen bi metin bile yazabiliyosun.

UnDeFeateD demiş ki:
Ascii editörler var bi resim yüklüyosun harfle o resmi i çiziyo. Harfleri sen seçebiliyosun istersen bi metin bile yazabiliyosun.
ascii editör dediğin şey ne peki hocam program falan mı

Program olanları da var online olanda. Ama ise yarar bi tane bulmak zor çünkü çok fazla türü var..

yapmak istediğim şey şu videonun başındaki şey küçük yazılarla büyük yazı oluşturulmuş var mı yardımcı olabilecek ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hocam o yazıyı sana oluştururuz ama orda siyah ve beyaz yazılar var mesela "Extraloob" yazıyo diyelim "Ex" siyah "tra" beyaz "loob" yine siyah. Sonuç olarak Mehmet yazarsan ya meh gözükür ya met :D

UnDeFeateD demiş ki:
Hocam o yazıyı sana oluştururuz ama orda siyah ve beyaz yazılar var mesela "Extraloob" yazıyo diyelim "Ex" siyah "tra" beyaz "loob" yine siyah. Sonuç olarak Mehmet yazarsan ya meh gözükür ya met :D
o neden? eekd1

Bu alttaki gibi olan bi ascii generatör bulabildim. 12 F de gözükmeyen kısım beyaz harflerle dolu

üzerinde çalışırsak olabilir gibime geliyo yani parça parça yapıp birleştirsek falan

bu son attığın gayet iyi gibi sorun ne orda anlayamadım
edit: türkçe karakterleri yazmıyo hassss

Maddy demiş ki:
İsimlerin tam çıkmaması, "addy Pun" şeklinde çıkması sorun olmazsa öyle yapalım. Güzel bi fontla 12-F yaz paintte. Ama 36 punktodan büyük olmasın. Sonrada kenarlarını kırpıp upload et.

http://www.degraeve.com/img2txt.php

bu siteye linki yapıştır "color HTML" seç, "width of output" bi nevi çözünürlük, "letters to use:" kısmına isimleri yaz ve "in order" i seçip AscııFLY a tıkla.

Ps; Tükçe karakterleri yazmasın onuda biz hallederiz sen ayse tugba falan diye yaz biz tek tek onları şğüçö yaparız :D

UnDeFeateD demiş ki:
Maddy demiş ki:
İsimlerin tam çıkmaması, "addy Pun" şeklinde çıkması sorun olmazsa öyle yapalım. Güzel bi fontla 12-F yaz paintte. Ama 36 punktodan büyük olmasın. Sonrada kenarlarını kırpıp upload et.

http://www.degraeve.com/img2txt.php

bu siteye linki yapıştır "color HTML" seç, "width of output" bi nevi çözünürlük, "letters to use:" kısmına isimleri yaz ve "in order" i seçip AscııFLY a tıkla.
tamamdır hocam çok teşekkür ederim ilgin ve yardımın için gerisini halledebilirim diye umuyorum eğer yardım gerekirse tekrar yazarım burdan :buddha: :buddha: :muck:

UnDeFeateD hacım iyi akşamlar. Maddy'nin sınıf arkadaşıyım ben de bayağı kafa patlattık onunla. Benim merak ettiğim bir şey var şimdi videoyu da ben söyledim ona buraya koyması için. Videodaki Silas Beavers yazısı sanırım Photoshop kullanılarak yapılmış. Biz böyle bir şey yapabilir miyiz photoshop ile bir bilginiz var mıdır?

Yukarı Alt