Beyler birkaç haftadır bu 2 kelimeyi kafama taktım . Ve piskolojim yerle bir . Elden birşey gelmez Allah vergisi tabiki ama ...
Kızlar konusunda 0 lardayım Tipten dolayı sizce neyapmalıyım ?

Sorunun işte bu dostum.Bu konuda önemli olan tipli tipsiz olmak değil özgüvendir.Kendine güven , ezik ezik durma.Cool takıl cool2:

MicroEx demiş ki:
MelancholyMan demiş ki:
Sorunun işte bu dostum.Bu konuda önemli olan tipli tipsiz olmak değil özgüvendir.Kendine güven , ezik ezik durma.Cool takıl cool2:
Her cool takılanada Candice Sweampoel veriyorlardı zaten [horny21
Hayır demek istediğim öyle mal mal ezik ezik durursa iyice yani içine eder.Anlatamadım pek ama anlayan anlamıştır beni.

Dostum aslında bu konuyu kafanda çok büyütüp taktığın için herşey olumsuz geliyor sana.Herhangi bir konu üzerinde ne kadar olumsuz düşünürsen o da o kadar çıkmaza girer . Kız yada erkek herhangi bir ortama girdiginde eger kendini ifade edebiliyorsan o toplulukta kendini kabullendirebilrsin , eğer kendi içine kapanık bir şekilde yasamaya devam edersen ne yazık ki kızlar konusundada arkadaslık konusunda da başarısız olrsun . En iyisi rahat ol , düşüncelerini çekinmeden söyle aklına bir erpiri geldiginde çekinmeden yap kızlar espirili erkekleri severler onları güldürüp gerek :) Bende zamanında senin gibi çok sıkıntı cektim hep neden neden diyordum ama suan hayatımda tanıdıgım en güzel kzıla birlikteyim ve bana deli gibi aşık oldugundan eminim. Tek yapman gereken kendini olumsuz düşüncelerden arındırman. Unutma insanlar seni kendin oldugun için severler , kendini saklama ortaya cıkart :)

Ben de tipsizim ama önemli olan eksikleri düşünüp çekilmek değil artılarla yol almak :)

Takımı
Galatasaray
Tipsiz olduğunu düşünüyorsan Polgara'nın dediği gibi sahip olduğun + özelliklerini kullanarak bunu örtüp yoluna bakabilirsin.

kendinle barışık ol, hayatına devam et,hayat kızlardan ibaret degil,takma kafana... demeyecegim çünki bu bir allah vegisi de olsa hayata 1-0 yenik başlamak demektir başkaları bişeyler elde etmek için çaba harcamazken senin elinden geleni yapman gerekir bu hayatın sana,bizlere attıgı bir kazıktır yani :) ne yapalım biraz toplamaya çalışıcaz bizde kıyafet,konuşma vs gibi şeylerle

Takımı
Besiktas
Tip mi ? Ne tipi bro. Öncelikle kendinle barışık ol, çevrendeki insanları güldürebilme , dolayısı ile mutlu edebilme kapasiten varsa tüm kızlar senindir.

Bkz: Ben . 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu konudan anlaşılıyor ki extraloob ahalisinin %99'ı kendisini tipsiz zannediyormuş alkis:

Yukarı Alt