1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

This user is already connected. hatası anlamadım

1. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    This user is already connected. the user my still be connected because of an error that forced the game to close. please try again in 5 minutes.
    sabahdır uğraşıyom 3 çarımada denedim böle diyo normal girmeye çalışınca. botlada girmiyo. ekran geliyo ıd pv yazıyon premıum yok beklemeye başlıyo 5-15 dk da girer normalde bazen hiç beklemez 10 dakka kadar sonra bu yazı çıkıyo. hadi diyelim benim çarlarda başkası var o zaman ilk girişde bu yazı çıkması lazım 5 10 dakka sonra bu yazı çıkıyo anlamadım. türkçe mealide şöyleymiş "bu kullanıcı, şimdiden bağlıdır. Kullanıcı hala, kapatması için oyunu zorlayan bir hatadan dolayı bağlanabilir.lütfen 5 dakika sonra tekrar deneyiniz" botlada girerken herşey normal giriyo ekranda ıd pv yazıyon beklemeye başlıyo sanki tam girecekken login error.

2. Laistrogon

Laistrogon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    başka birisi vardır charında başka bir chardan sw ye gir pm at bakalım oyunda mı charların

3. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam okumamışsın 3 çarımada aynı hatayı veriyor. entere ilk basdığımda bu yazı yazsa anlıyacamki benim öbür makina dc yememiş elekdirik gitmemiş başına bir iş gelmemiş hala botta kasıyor. evden deniyorum 10 dakka sonra bu yazı çıkıyor ilginç olan bu.
    botlada girince
    [18:50:09] * Cannot connect due to server traffic (1)
    [18:50:18] [LOGINERROR] Char already logged in!
    [18:50:18] * Preparing for relogin.
    [18:50:20] * Terminating Silkroad client.
    [18:50:20] * Cannot autorestart/autologin, because no login info is known or valid.
    diyor sanki tam oyuna bağlanacakken.

4. haso42

haso42 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim verdiği hatanın nedeni charında başka bırının olması. 3 charında da baska bırı var

5. B7B

B7B Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Okul Kitap Ders
    Charda birisi vardır id pw'yi bilen biri varsa onun ile görüş yada başka bir üyelik ile gir oyuna charına pm at bakalım oyunda mı eğer öyle değilse modeme res at gir

6. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arasdırdım sbotta bazen oluyomus bole ertesı gün yada salı günü çeke kadar düzelmediğide oluyomuş. sanırım sbot dc oluyo ama tekrar girmeye çalışıyo giremiyo bug gibi bişey oluyo çarları hala oyunda gösderiyo girmiyomuş benim gibi. anlatamadığım nokta oyuna giriyorum yani ıd pv ekranında normal giriyo serverde sıra beklerken hiçbir hata mesajı vermiyo 10 dakika sonra bu hata mesajını veriyo zaten sen oyundasın diyo, ben zaten oyundaysam 10 dakkadır aklın nerdeydi.
    benim çarların şifresini benden başkası bilmez pc yede modeme çok kere reset attım değişen bişey yok.
    bekliyecekmişiz canı isdediği zaman kendiliğinden düzelirmiş başkalarınında başına gelmiş.

ilginç bir noktada sbotlada girmeyi deniyorum normal giriyo bu yukarıdaki hataya kadar normal ilerliyo ilerlememesi lazım çunku girdiğim makina 3. ıp oluyo sbot 2 ıp den fazla girmez ilk başta sbot sayfasında start client deyince hop dur ayı 2 ip den fazla giremezsin diye mesaj vermesi lazım.

7. eLempTRa

eLempTRa Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ole bişi dedinkı son yazında sankı ferrarilerin frenleri canı ıstedımı calısmıyomus gibi bisı reyız bu autologn btn en onemlı ozellıklerinden bırıdır oyle bı hata olamaz charlarınada dikkat et :D

8. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sende haklısın 4 senedir oynarım bu oyunu ne gördüm ne duydum böle bişey. herşey evde pc başındayken acaba benim diğer bilgisayardaki çarlar hala oyundamı diye bir bakayım demekle başladı malum havalar kötü ya elekdirik ya internet gidip geliyor. gece saat kaç olmuş tek benim server ful arkadaşları arıyom aynı serverden telefon kapalı ya hat iptal olmuş ev telefonlarını arıyom kimse açmıyo. olmadı yeni bir account açıp kendime mesaj göndercem. çarlar öbür dünya ile bu dünya arasında kaldı gibi bişey oldu.