1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

"This İs İt" 250 Milyon Dolar Gişe Yaptı!

1. MrCrossover

MrCrossover Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Jackson'ın Son Konser Provalarının Belgesel Niteliğindeki Kaydı 'This İs İt' Filmi, 250 Milyon Dolar Hasılat Yaptı.

Pop şarkıcısı Michael Jackson'ın son konser provalarının belgesel niteliğindeki kaydı ''This is it'' filminin, dünya genelinde 250 milyon Dolar hasılat yaptığı bildirildi.
    Sony Stüdyosundan yapılan açıklamada, filmin 3,4 milyar kişi tarafından izlendiği ve bu rakamın bu tarz bir film için rekor düzeyde olduğu kaydedildi.

Ekim sonunda gösterime giren filmde, Jackson'un Temmuz ayında Londra'da vermeye hazırlandığı konserler için provalar sırasında alınan kayıtların yanı sıra birçok klip yer alıyor.

Michael Jackson, 25 Haziranda Los Angeles'ta 50 yaşındayken aşırı doz ilaçlar yüzünden hayata veda etmişti.​

2. FawKes

FawKes Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi gişe lakin daha fazlasıda olabilir şahsen ben beğendim filmi hiç görmediğinz görüntüler ve Michael'ın hazırlanırken nasıl titiz çalıştığına şahit oluyorsunuz hatta bi dönemi unutulmaz klibi ''thiriller''ın yeni versiyonu bile var bence Michael hayranlarının arşivinde kesinlikle olması gereken bir yapıt.

3. DeadSpirit

DeadSpirit Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    katılıyorum
    ps:Michael Jackson, ölümünün ardından geriye 500 milyon dolarlık borç bıraktı. Bugüne kadar 750 milyon albüm satışıyla en fazla kazanan sanatçılar listesinde Elvis Presley ve Beatles ile birlikte anılan Jackson, borçları nedeniyle mahallesindeki eczaneyle bile mahkemelik olmuştu. Bu borçları ödemek için gerçekleştireceği Londra konserlerini veremeden kalbine yenildi.

4. RiqueLme

RiqueLme Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar borcu benimde kalbim kaldırmazdı

5. HexeNKesseL

HexeNKesseL Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: