Melik demiş ki:
HaTT0R_HaNZ0 demiş ki:
arkadaşlar yardım edin chara giremiom ne yapmam gerek !!
Sorun nedir bidaha anlatırmısın.
öğlen chara girdim hiç bir sorun yoktu , evin şartelleri attı elektrikler kesildi. daha sonradan pc yi açtım vesayre silkroad a girdim chara girmeye çalıstım sanki charda biri warmış gibi 5 dakika sonra yine deneyin filan diyordu olay saat 2 de oldu suan saat 7 ve bu durum hale sürmekte. başka bi charla oyuna girip chara pm atıyorum oyunda değil olay budur ..

HaTT0R_HaNZ0 demiş ki:
Melik demiş ki:
HaTT0R_HaNZ0 demiş ki:
arkadaşlar yardım edin chara giremiom ne yapmam gerek !!
Sorun nedir bidaha anlatırmısın.
öğlen chara girdim hiç bir sorun yoktu , evin şartelleri attı elektrikler kesildi. daha sonradan pc yi açtım vesayre silkroad a girdim chara girmeye çalıstım sanki charda biri warmış gibi 5 dakika sonra yine deneyin filan diyordu olay saat 2 de oldu suan saat 7 ve bu durum hale sürmekte. başka bi charla oyuna girip chara pm atıyorum oyunda değil olay budur ..
Charınız askıda kalmış ya bug report yazacaksınız yada salı gününü bekleyeksiniz salıdan sonra düzelir.

aynı hata bende de oldu arkadaşlar yardım pls bug raparu ise nasıl ne diyeceğiz biraz bilgi verirseniz çok iyiolur bottan çıkıp normal girdim sonra tekrar botla girmeye çalıştım char oyunda diyor ama char oyunda değil:(

Darwell

Tanınıyorum
bu sorun bende olduğunda bir iki defa girip çıkınca çözülüyordu ya da oyunu silip baştan yüklemem gerekiyordu senin bulduğun çözüm çok hoş olmuş eline sağlık :beer:

Kardeş Çoq Faydalı Oldu AmA Char Block yEDİ durduk yerde rumatada kullanmıyordum

kareş çok ama çok tşkür edrim , sn olmasn vlaa cinnet gçircektim mouseye işgence fln yapmaya başlamıştım xD

Yukarı Alt