1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

this is a client file that can be used after the legend 7

1. mc_gregor

mc_gregor Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar oyunu silmiştim yenıden yuklemek ıstedım yuklemeye baslıcanda bu hatayı verıyo akfayı yıcem ayrdım edın full surumunu 3 kere ındırdım hep aynı hata yardım lutfen

2. SameyanZeva

SameyanZeva Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    sabah tekrar dene hacım bugün baya saçma geçti silkroad açısından.

3. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş bakalım dostum

4. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. SameyanZeva

SameyanZeva Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    04.05.2011 tarihinde son gelen güncelleme ile daha önce joymax silkroad sayfasındaki download kısmından indirmiş olduğumuz SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_295.exe paketi kurulum hatası vermekte.

kurulum başaralı olsa bile,

yani 1.295 client kurulumu tamamlanmış olduğu halde SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_298(for_v1_295_29 7).exe manuel yama yaptığımızda

şu hata ile karşılaşıyoruz.

1.298 client manuel yama yapmadığı için

SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_303(for_v1_298_30 2).exe kurulumu dolayısıyla yapmaya izin vermemekte.

şu anda kullanmakta olduğumuz 1.303 versiyonu tek paket halinde yayınlanması gerektiğini bildirmek istiyorum. iyi günler.

hata ile karşılaşan arkadaşlarım. sorun manuel patch yapmaya devam eden joymax den kaynaklanıyor. yamalar son gelen günceleme ile artık devredışıdır. kurulu olan oyunu kaldırmamalı yeni gelecek olan güncelleme paketini beklemek durumundasınız. bilginize.

6. mc_gregor

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederım dostum yenıden:D

7. Y1g1T_Kr4L

Y1g1T_Kr4L Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Ben bilgisayarımı formatlamıştım, yüzlerce client downloader indiridm hiç biri çalışmadı, legend 1 den legend 8 e kadar bütün setupları indiridm legend7deki 1.295 1.298 1.301 1.303 1.308 1.309 1.315 tüm setupları denedim hepsinde aynı hata vardı:
    This is a client file that can be used after the legend (4,5 7 8 neyse...)

Yardımlarınız bekliyorum oyun kuruulu değil format atmıştım patch veya manuel patch da yapamıyorum tüm setuplar aynı hatayı verio

Client downloaderlar demiştim onların hepsi de şu hatayı veriyo: "Couldn't connect to server, please check your network(1).

Teşekkürler

8. ancalimonnn

ancalimonnn Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun dün bende de yaşandı...salı günü kurabilirsin o setup u...salı günü çalışır...ama illa şimdi oynucam diyorsan 1.295 sürümünü indir kur...ben öyle yaptım şuan giriyor...ama salı günü yenisini kurucaksın yani şuan sende olanı...1.295 salıdan sorna çalışmaz...

9. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silkroadın olmayan "Kafası" yüzünden bunlar....
    Arkadaş anlamıyorum,bir sürü upload sitesi var(cnet,gamershell,softpedia falan ve daha aklıma gelmeyen 10 larca site),koy bunların hepsine isteyen istediği yerden indirsin.Koymuşlar kendi yaptıkları torrenti,download hızın 10kb/sn yi geçerse şanslısın,aradan 5 saat geçiyo 26 saat kaldı diyo,bi 5 saat daha geçiyo yine 26 saat kaldı diyo varmı böyle birşey?Yazdıkça kıllanıyorum yaaaa :D