1 hafta önce bi char aldım kervancıydı dedim başka meslek yapayım herp kervancı oldum bi kerede thief yada hunter olayım dedim.Sonra meslekden çıkıp 1 hafta sonra thief oldum (düne denk geliyor).Thief olduğum anda çıktım dw nin önüne herkes beni yatırıyo e haliyle tabi 64 lvlim :mrgreen: bende sinir oldum çıktım oyundan.yarın yani bugün arkadaşımın charını kasıyodum aniden bi global gördüm "dead ravinede 16 kişilik kervan var 8 i trader 8 i hunter(artık nasıl yapmışlarsa :mrgreen: )tüm thiefler hemen yardıma gelsin."aynen böle bir yazı bende hemen çıktım arkadaşımın charından girdim kendi charıma doooğru dead ravineye doğru ilerledim...

İşte tüm olay orda başladı...

Dead ravinenin girişine biraz kala yerde 2 tane thief gördüm 2side türkdü res "var mı" dediler bende "var" dedim ama 2side 85 di.Bana dedilerki "hemen ravinenin ortasında olmalılar çok kalabalıklar dikkatli ol".Sonrada "lvl kaç" dediler "64" dedim "bişi yapamazsın ama belki kervanı yıkmışlardır malları paylaşıyorlardır dediler" ve bende doğru ravineye doğru gittim ravine resmen savaşdan sonraki yıkım gibi bi yerdi resmen tüm tüylerim diken diken oldu yerde 30-40 a yakın hunter thief trader hepsi bir arada dedim "nooldu burda" hunterlerde traderlerde "şerefsizler" diye bağırdı (aralarında laf yarışı varmışda :mrgreen: ) sonra tüm thiefler "ravinenin çıkışındadırlar bizde şimdi şehre dönüp geri gelecekdik ama birilerinde res vardır diye bekliyoz" dediler.Bende doğru ravinenin çıkışına doğru ilerledim aradabi yerde birkaç tane daha hunter görmek mümkündü hepside ben geçerken küfür edip duruyodu yola devam ettim çıkışda yerde sadece 1 tane mal vardı onuda "napıyım" diyip almadım yola devam ettim hotan ferry e ışınlandım loading dolar dolmaz yine bi ölü thief ordusu beni kapladı hepsi thiefdi 5-6 tane fln vardı buraya ışınlanır ışınlanmaz tuzak kurmuşlar.Dedim "ne biçim şey bu alt tarafı kervan çekecekler tuzağa ne geker var" dedim yine hepsi res istedi ama hiçbirini resleyemiyodum gene 70+ kişilerdi bende yola devam ettim ultrablood lara kdr gittim arada bi gene yerde hunterler geziyodu ama bunlar 42 lvl flndı(ellerindeki silahlardan anlaşılıyodu) sonunda hotana girdim şehrin kervan yerine geldim ama orda ne kervan nede hunter vardı.Dedim "nooluyo ne kervan var nede hunter" sonuç olarak kervanı bulamadım ama bayada merak ettiydim nasıl bişey diye bu kadar yükse lvl thiefleri yatırabiliyolarsa...

ps:bu olay 15 dakka önce başıma geldi...ss alamadım çünkü print tuşuna basınca oyun donuyodu tam o anda hunterler gelir diye cesaret edemedim...

@ironEyE

hacım bi dahaki aksiyonunun her karesini SS ile bizlere sunarsan çıtır çıtır yeriz ^^ özledik vallahi oyundaki aksiyonları :santa:

Yukarı Alt