beyler ben eski sroyou oynuodum hani npc thieflerin traderlere daldığı.istediğimiz zaman istediğimiz jobu yaptığımız silkroadXD.ama azönce ilk thiefliğimi yaptım arkadaş trader olarak mal döktü bana bende topladım trader arkadaşım çıkan thieflere dalamıo.bide o thiefler ilk bana dalıo.arkadaşlar sorarım thiefliği artık nasıl yapacaz.yerde kös kös mal arayarakmı.bide 3 yıldızlık aldım yerden 8 tane npc thief çıkıo nasıl bişi bu anlamadımki.
HERneyse

Beyler Thiefliğin Nasıl yapıldığını.Trader kervanlarını nasıl devireceğimizi anlatabilecek olan warsa çok sevinirm.kısaca thieflik taktikleri.Eğer +1 yıldızlı kervan bekliyorsak thief olmanın hiç bir yararı yok. :'(

Thiefler,kimin kervanı için çıkdıysa,ona dalıyor ve o thieflere başka kimse bir noraml kişi dalamaz.1 yıldız devirmek artık zor,ancak 40+ oyuncular artık tek yıldız olsalar bile kervanı yıkabilirsin.

Torquel demiş ki:
Thiefler,kimin kervanı için çıkdıysa,ona dalıyor ve o thieflere başka kimse bir noraml kişi dalamaz.1 yıldız devirmek artık zor,ancak 40+ oyuncular artık tek yıldız olsalar bile kervanı yıkabilirsin.
usta biraz daha açabilecenmi yani ben 40 lvl olduğumda istediğm kervana elle dalabilecekmiyim.yani ben 40 lvlim karşımdaki 20 lvl tek yıldız ona direk skill atıp mallarını devirebilrmiyim

RoyalFlush

Bilgiliyim
eroldo8 demiş ki:
Torquel demiş ki:
usta biraz daha açabilecenmi yani ben 40 lvl olduğumda istediğm kervana elle dalabilecekmiyim.yani ben 40 lvlim karşımdaki 20 lvl tek yıldız ona direk skill atıp mallarını devirebilrmiyim

Hayır.Kervanı çeken +40 sa ve tek yıldızlıysa dalabilirsin demek istiyor.-40 sa tek yıldızlılara dalamassın yani.

Yukarı Alt