sevgili arkadaşlarım abilerim,kardeşlerim bu sevği oldukça siz benimle oldukça ben hep sizinle olacağım herşey için teşekkürler guildimize olan ilgiden çok memnunum inşallah bende sizi mutlu edebilmek için herşeyi yapıcam elimden geldğince...
lafı fazla uzatmadan TheOthersII guildimiz acılıyor,TheOthers 50/50 olduğu ve hala guilde gelmek isteyen kardeşlerim olduğu için bu gereği duyduk ben ve arkadaşlarım...
TheOthersII guildine 1-70lv a kadar tüm kardeşlerimiz gelebilir.
TheOthers guildine 70-90 tüm kardeşlerimizi bekleriz

TheOthers pm:WoLkE,Sh4m4N,KaFaM1MilYoN

TheOthersII pm:MedusA,Sharkman

TheOthers GÜİLDİ cok küfürlüymüş.Bi ara forumda ss filan vardi.

bizi bilen bilir durduk yere küfür edilmeyeceğini de tüm Türkler bilir diyecek laf yok o konu kapanalı yıllar oldu bu arada günaydın + actıgım başlıgı kirletme gibi bi hakkın yok saygılar :thumbsup:

Evet beyler TheOthersII guildine ben katıldım.Tüm arkadaşları bekleriz...(iNNoCeNT)

yelloha demiş ki:
dogrular acidir
Kardeşim çekemiyosan git bu konudan. Sana laf söyleyen olmadı. Kemik atanda olmadı. Eğer kemik arıyorsan git sokaklarda bulursun. WoLkE gerektiğinde ağırlığını koymasını bilir. Şaka geyik tabiki olacak..Arada herkesin dilinden küfürler kaçar. Zaten çok ileri düzeyde bi kavga olursa WoLkE müdahale eder. Guilde gel diyen yok bişi yok ne bok atıyorsun.

Beyler, guildimiz küfür konusunda pek kuralcı sayılmaz. Yani küfür atanı direk banlarız şeklinde değil.Geyik,şamata gibi durumlarda haddini geçmedikçe WoLkE kızmaz hatta kendisi de katılır :beer: Ama küfürün düzeyi, kişilerin birbirine hakaret ve küfür düzeyine geldiğinde gereken yapılır bu kadar :coffee:

gecen ki ssler oyle demiyodu şakacikdan küfür gibi.Birde görüşümüzü söylemek yasakmi?Yasaksa söyleyin görüşümüzü söylemeyelim.

wolke demiş ki:
sevgili arkadaşlarım abilerim,kardeşlerim bu sevği oldukça siz benimle oldukça ben hep sizinle olacağım herşey için teşekkürler guildimize olan ilgiden çok memnunum inşallah bende sizi mutlu edebilmek için herşeyi yapıcam elimden geldğince...
lafı fazla uzatmadan TheOthersII guildimiz acılıyor,TheOthers 50/50 olduğu ve hala guilde gelmek isteyen kardeşlerim olduğu için bu gereği duyduk ben ve arkadaşlarım...
TheOthersII guildine 1-70lv a kadar tüm kardeşlerimiz gelebilir.
TheOthers guildine 70-90 tüm kardeşlerimizi bekleriz

TheOthers pm:WoLkE,Sh4m4N,KaFaM1MilYoN

TheOthersII pm:MedusA,Sharkman

Gördüğün gibi postta , görüşlerinizi bekliyoruz yazmamış.Gelmek isteyen oyunda pm atar. Konuyu kirletme , ve guildi iğneleme. Böyle şeyleri yapacaksan da girme bu konuya. Görüş falan belirtme yani :x

ozaman burasi forum olmaz görüş belirtmiceksek ozaman bu site ne oluyor?Paylaşim forumu olmasi icin görüşlere acik olmasi lazim.

yelloha demiş ki:
ozaman burasi forum olmaz görüş belirtmiceksek ozaman bu site ne oluyor?Paylaşim forumu olmasi icin görüşlere acik olmasi lazim.
Seninkiler görüş değil. Sen resmen iğneliyorsun.Neyse insanlarla konuşçak ve muhattap olcak seviyeye gel sonra konuş, görüşünü belirt.

yelleho birkaç kendini bilmezin yaptığını bütün guilde mal edemezsin. git kimle sorunun varsa onla görüş bütün guildi suçlayamazsın

Wax Whine şu anda TheOthersII gecersenız cok sevinirim en yakın sürede oda 50/50 olmasını ümit edıyoruz... ve inş. en yakın sürede Türkler en güsel ve hakettıgı yere ulaşacaklar

Yukarı Alt