Th3Chanpion guild TheOtherS guild din len birleşti herkez bilsin yakında guild full 70+ Guild de gelmek isteyen 70+ arkadas lar WoLkE. AdRaMyS Ve yha KaLPSiZiM E PM ATSIN LAr

NoT:KaLPSiZiM041
Lv:8X
GuiLD:TheOtherS
LV:5

WoLkE . BeBeq Kardeş Lerime T.Ley iyi kasmalar

- Resim Silinmiş.

Fuck you AdRaMyS and AyLiN Charımı heckledilerdi aldım geri Xp aylin erkek bilin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
cok ykın ca kanqim xXxHsNxXx de yanımız da ceza bitince biz de serkan WoLkE Guild de 60- nı atıyorum Tm mı Bu arad a sen fazla olmuyorsun oyun da bi ara guild di bana devret 1 2 gün takılayım oqe kardeşim

60- leri nasıl atıyorsun niye atıyorsun neden atıyorsun niçin atıyorsun ? karışma onlara lvli düşük olupta çok yi kalpli olan insanlar var dokunma onlara...

atma muhabbetı filan yok TwiLighT bebişim sen rahat ol hepimiz bu oyun için en güsel şeyleri yapmaya çalışıyoruz TheOthersII açmayı planlıyoruz ki böylce hep beraber olalım sorunları beraber çözelim...

ben 60- değilim yani kendini kurtarmak için konuşuyor gibisinden düşünmeyin ben arkadaşlarımı düşünüyorum :thumbsup:

yha zati hepsini atmıyorum :) 30- 2 3 kişiyi atım cünkü guild 50/50 liydi arkadaşlarım geliyor napıyım almıyım mı onları 70+ lker hepsi

beyler ben KaLPSiZiM041 charı heck lediler ama en yakın zaman da 80+ bitane char lan yine TheOtherS guild deyim serkan kanqi beqle gelcem en yakın zaman da :)80+ char lan

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hayırlı olsun..Şöyle biraz SS koyarak bu topic'i süsleyebilirsiniz..Mesela Guild özetinin (U) resmini çekerek koyabilirsiniz :D

Yukarı Alt