TAVSİYEM İNDİRMEYİN TRUVA ATI VAR!!! KANITI!!! VIRUS PROGRAMI NOD32 ANTIVIRUS

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ewet arkadaşlar kaysper sky bi taratın nod 32 çok dandik arkadaşımız hala nod32 kullandığı için bana iftira atıyor virüs total sonuçları orda bakın alın kendiniz taratın lütfen tam emin olmadan böyle iftiralarla gelme kardeşim lütfen biraz dikkatli olup araştıalım

ilginc, virus totalda nod32 virus görmüyor ama resimde virus görmüş? acıklayabilecenmi?

Özhan Ekici; kardeşim bilişim masası senin içinde çalışmaya başladı.Bu topikteki programlarda virüslü.Tıklayınca system.bat dosyası oluşuyor.Msnmsgr.exe sisteminize yayılıyor ve hesabınız soyuluyor...
Numune olacak bazı şeyler olması lazım bakalım ne zaman benimle iletişime geçeceksin...
Tüm linkler ve detaylar kopyalandı.Bu kardeşimle ilgli bilgi için aban özelden mesaj atabilirsiniz.Telefonu.adresi.Emniyete hazır altın tabakta sunalım.Çok fazla onları yormayı düşünmüyorum...
mailto:[email protected]
Gerekli işlemlere başlanmıştır...

_Ghost_ demiş ki:
Özhan Ekici; kardeşim bilişim masası senin içinde çalışmaya başladı.Bu topikteki programlarda virüslü.Tıklayınca system.bat dosyası oluşuyor.Msnmsgr.exe sisteminize yayılıyor ve hesabınız soyuluyor...
Numune olacak bazı şeyler olması lazım bakalım ne zaman benimle iletişime geçeceksin...
Tüm linkler ve detaylar kopyalandı.Bu kardeşimle ilgli bilgi için aban özelden mesaj atabilirsiniz.Telefonu.adresi.Emniyete hazır altın tabakta sunalım.Çok fazla onları yormayı düşünmüyorum...
mailto:[email protected]
Gerekli işlemlere başlanmıştır...
ne alakası var arkadaşım ben yapmadım ki programı virüs atayım bende siteden indirdim ve paylaştım bu program yüzünden soyulan varsa yazsın bende kullanıyorum eğer gerçekten virüslüyse pcden nasıl temizleyeceğimizide anlat bari ben başka bir siteden aldım bu programı ve paylaşayım dedim kime şikayet ederseniz edin yemin ederimki bende kullanıyorum bu yazıyı gördüm ve şok oldum hiçç kimseden korkum yok birinin çarınıda soymadım ben programı çoktan beri kullanıyorum virüs programım bişi bulmadı msn diye bişide çıkmadı ne alaka ki hem beni suçlamaya hakkınız yok ben anlamam program yapmaktan paylaşımcı olmaya çalışıorum güvenemeyen indirmesin modlar ne güne duruyo virüs var deseydiler bende kullanmazdım ama bilgileri çaldığına inanmıyorum eğer böyle birşey varsa lütfen nasıl düzeltebileceğimi anlat konuyu kapıyorum inanın virüslü olduğunu bilseydim paylaşmazdım eğer program yüzünden soyulan felan varsa lütfen söylesin

Yukarı Alt