The Wet Floor demiş ki:
selam gencler ben wet floor un kurucusyum yasin onur köroglu inanmayanlar bahdıra sorablrsnz....... Sarkılarımz zor deil son derece basit sahsen hakanla ben Dream Theather dan Erotomania yı calmıstıq yeni deilz yane bnda bi yalnıslık olmasn D: saygılarla silk te basarılar D: :beer:
Kendisi kurucumuz olur benle beraber :P oda sitemize üye oldu ve burda vakit geçiricek...huş geldin bea onurçuk :mrgreen:

Night Blue demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
Night Blue demiş ki:
Ancak Blues ve Hard Rock yapacak bir grup smoke on the water'da zorlanırsa tarzına bir göz atsın derim.Biraz daha çalışma ile daha da iyi olacağınıza inanıyorum. :nod: [/b]
İlk önce sağol ama grup daha yeni kuruldu okadar profesyonel olmadığımız için çok az zorluk çekebiliriz smoke ta yani bahsetmek istediğim zorluk daha grubun yeni olmasından çalamicağımız için değil sonuçta en zor da bile gece gündüz çalıştınmı üstünde, teknik ve kabiliyetin yettikçe çalma imkanın yüksek
Tabiki yeni bir araya gelmiş insanların spontane bir şekilde ahenk yakalamasını bekleyemeyiz.Bu yüzden size hak veriyorum.Bunları bilerek böyle büyük atılımlar yapacak kadar da özgüvenli ve cesur olduğunuz için de sizlere saygım sonsuz.Çalışmalarınızın ve başarılarınız devamını diliyorum. :muck:
P.s=) Bugün biraz garip cümleler kuruyor,kendimle çelişiyor olabilirim.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.
Doğru anlamışsın problem yok o yüzden :muck:
Birbirimize alışmamız uzun sürücek ama ona değer..Kendi müziğimizi yapıcamız günü düşününce zaten böyle bir egoist havası veriyor insana..şuan malesef coverlar ile idare edeceğiz[/quote]

Bahadır burada tek zorluk çekicek olan kişi sensin neden die sorarsan bi grupla çalma tecrüben yok bu bnm 2 ci grubum hakannda öle görkemin sayısını blmiorm o kafasına göre takılıo ayrıca senn gnde en az 2 saatini kromatik parmak egzersizlerine vermen lazım method kitabından.....
her enstrumanı ayrı ayrı duymayı ögrenmen zaman alıcak ama ben senn bu zorlugu kısa dönemde atlatıcaına inanıorm insallah senle bi gün smoke un G3 coverını tabe sen basta :mrgreen: calmayı umud ediorm kolay gelsn saana :D

lann ne yaptıgımı blmiosn dogaclma dizilerden solo aatıorm ki konser vermiodm sdce gitar deniodm konusuosn :D

The Wet Floor demiş ki:
lann ne yaptıgımı blmiosn dogaclma dizilerden solo aatıorm ki konser vermiodm sdce gitar deniodm konusuosn :D
hehe tamam tamam :mrgreen: muhabbet için msn e gel he bu arada senn koltuk gelince ara benide gidip bakalım şu gitara

Yukarı Alt