- Resim Silinmiş.
Merhaba Arkadaşlar;
Şimdide sıkıntı üzerine bi Warlock Rehberiyle karşınızdayım. Deneyimlerle ve bazı önerilerle güzel bir WarlocK Rehberi!!!

»» İlk olarak Warlock Char açacaksanız 20'de 30'da pes etmicekseniz. Yoksa charın tadına varamazınız ve bu güzel buildi kaçırırsınız. :byes:
Warlock Ne giyer, Nasıl kasar, PvP'de nasıldır?
»» Warlock int chardır ve haliyle Robe giyecektir. Light armor düşünürseniz PvP'lerde nukerleri staffları öldürmeyi unutun! :sfff:
»» Warlock party veya solo ayırt etmez her türlü kasılır ve veriminden kaybetmez. Diğer int charlar gibi yatmaz 15 sn'lik pot size dezavantaj olmaz zaten sizin pottan daha iyi bi Skilliniz var! :twisted:
»» Warlock'ta sp farm'a gerek duymazsınız. Çünkü stratejinizden dolayı bi grup skillerinin tamamını açmak yerine yüksekleri açıp alttakileri kapatacaksınız ve Sp ihtiyacınız azalacak. Ama illede farmla başlamak istiyorum diyorsanız daha kolay bi yapılandırma olur, sp sıkıntısı çekmezsiniz.
»» Warlock PvP'lerde tamamen strateji ile galip gelir. Tüm skillere abanmak size bişey kazandırmaz. Aksine yavaş skill atarsınız ve yatış! :byes:
»» Debuff'larınız ve Emici skilleriniz (DOT) iyi bi strateji gerektirir. Eğer doğru zamanda doğru hamleleri yaparsanız Warlock Buildinin farkını hissedersiniz.
»» Son olarak statlar için konuşacak olursak; iki seçeneğiniz var »» Ya full int gidip clericle kendinizi korursunuz ya da Hybrid(8-1/7-1) gidip bardla yan masteryi tamamlarsınız. Ama full int bazı durumlarda gereksiz kalıyor çünkü 2 adet nuke'ünüz var ve diğer skilleriniz sabit hasarlı; dolayısıyla int verip 2 nuke'e güç vermek saçma gelebilir.
»» Eğer hybrid bi build tercih ederseniz; artık Bir ölüm Makinesisiniz! :twisted:

»» »» Ve Skiller »» »»
- Resim Silinmiş.
Mind Control Series
»» Dark Seed; DOT skillerimizin damage'lerini arttırır. Max it :twisted:
»» Strap DOT skillerimizin sürelerini arttırır. Max it :twisted:

Dark Mentalist Series
»» Genel olarak açıklayalım;
»» İlk charı açtığınızda açılan ilk 2 DOT'u açıyoruz. İlerleyen zamandaki strateji; bir skill açıldığında diğerini kapatmak olacak. Yani hep 2 skill açık kalacak. (Bazı arkadaşlar düşnüyordur; "Neden açmıyoruz hepsini adamı mahvederiz" >> Bir kişiye bu DOT'lardan sadece ikisini atabilirsiniz. Ama ben KillMachine olcam diyosanız açın bikaç kişiye birden dalın :roll: )
»» Bu skiller için bir uyarıda şu; yanma ve kanama(bleed) etkisi olan DOT'ları tavsiye etmem az damage verirler ve fire statusu işinize yaramaz. Bu grupta 6. ve 8. sıradaki skiller alan etkilidir ve PvP'lerde başvuracağınız en önemli skillerden olacaklar.
»» Bu DOT'ların çok özelliklere sahip olması onları çok kullanacağımız anlamına gelmez. Çünkü bunlarla bir kişiyi hemen öldüremezsiniz o yüzden 1 tane ağır DOT atmak yeterli olacaktır ve Nuke'leri yeterince uplamışsanız 1 debuff 2 nuke yeterli olacaktır.

Raze Series
»» İşte bu grup bizim PvP'lerde rakibe buff çekmemizi sağlayacak skiller; ama bu bufflar rakibi pek sevindirmeyecekler (DeBuFFs :twisted: :twisted: )
»» İlk olarak Physical Raze ve onun abisi Physical Ravage skillerini açmıcaz. Rakibe phy. vurmuyoruzki Phy. defansını azaltalım.
»» Magical Raze ve Magical Ravage rakibin. mag. defansını düşürür. Kesinlikle Max it :twisted:
»» Warlock'un süper bufflarından 2 tanesi (my fave :headbang: ) Courage Raze ve Combat Raze!!
»» Courage Raze; vuruşlarınızın mag. ve phy. damage'lerini arttırır. Oranını söylemiyorum bile :D Max it :twisted:
»» Combat Raze; Courage Raze'in biraz eziği~ Courage'den önce açıp maxlayacağınız bir skill. Max it :twisted:

Bloody Swarm Series
»» Red Flower; Nadir nuke'ümüzün yegane destekçisi; damage'ini arttırır. Max it :twisted:
»» Trap Booster; En eğlenceli skillimizin buff'ı! Pasiftir Max.CoM :twisted:

Blood Series
»» Blood Flower; İşte nadir 2 nuke'ümüzden birincisi! Kesinlikle Max :twisted:
»» Bloody Trap; İşte Warlock'u WARLOCK yapan skillerimizden bir skill! Tam bir eğlence kaynağı! Bu skillle diğer oyuncuların üzerine Bomba kurabilirsiniz. Arkadaşınız cebine torpil atmak kadar eğlenceli! En süper özelliğiyse Ne zaman ve Nerde Patlayacağının belli olmaması ve sınır tanımaması! Yani attığınızda belki 3 belki 20 sn sonra patlar ama Town felan dinlemez Maxing it :twisted:
»» Death Flower; İşte Baba nuke'ümüz! İlk nuke'ümüzden fazla hasar verir ve 5m Alan etkilidir Max it

Soul Pressure Series
»» Bu grubuda genel olarak ele alacağız;
»» İlk olarak Fog Sight skillini açmıyoruz; çünkü bowların atış mesafesini kısaltana kadar aradaki mesafeyi kısaltıp bi Debuff çakmak daha mantıklı bence! Dokunmayın :coffee:
»» Daze ve Wrath Daze; Mükemmel Bir yüzde ile rakibe stun atar. PvP'de yegane dost MaxLa BeNi ~||~
»» Illusion ve Shade Illusion; En eğlenceli skiller serisinden 2. skillimiz! Sizi skillin leveline göre Herhangi bi charın kılığına sokar. İşin güzel yanı herkes sizi farklı görür. Bi kişi sizi armor-stuff görüyorsa diğer bir kişi sizi garment-glaive görür. :~)

Evil Swell
»» Hp emme serisi skillerin gücünü arttırır. MaxLa Beni ßaßy :]]

Cruel Spell
»» Wampire touch Ve Wampire Kiss; bu skiller yukarıda bahsettiğim Pot'lardan daha işe yarayan bir şey :)) ! Bu skille rakibinizden azcık( :P ) HP alcaz.
»» Scream Mask; Party'lerde arkadaşcanlısı bi skill! Buff'ladığınız kişiye vuran yaratıklar %35 ihtimalle stun olur. Optional :roll:
»» Shadow Armor ve Dask Armor; Bu skillde opsiyonal bi skilldir. Ben açtım ama yalnızca 1.sini yani açmak size kalmış. Etrafınızda 15sn'lik bi saldırı kalkanı oluşturur. Yaklaşan damage alır ama bu damage pek karın doyurucu deil! Optional :wink1:

Dim Haze Series
»» Bu Seride opsiyonaldır. Ama cidden gereksiz skiller var. Mesela Sleep etkisi olan skill'i attığınız adam olduğu yerde kalır (zzZzzZZz ) Ama saldırdığınız an uyanır; yani PvP'de veya meslekte adamdan kurtulmak için kullanılabilir.
»» Mirage etkisi olan skiller ise PT'deyken yaratıkların agresifliğini azaltır.
»» Bu grubun tüm skilleri bu işe yarıyor. Tamamen Size kalmış Uplamak veya Açmak! Optional :coffee:

Saygılarımla...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Varya tam böyle birey arıyordum.. İlaç oldun hacım ilaç ^^ Benim 49 Lv Warlock vardıda Full INT gidiyordum.. 7/1 veya 8/1 e çevireyim diyorum hangisi daha idealdir ? ^^

Yukarı Alt