Bugun d&r da gordum romani oldugunu bilmiyordum gorunce baya sasirdim. Aclik oyunlariyla onun arasinda kaldim, aclik oyunlarini aldim bende umarim pisman olmam. Okuyaniniz varmidir? Diziden ve cizgiromandan uyarlandigi icin tereddütte kaldim :/

Açlık oyunları candır.Oku en olmadı canın isterse Kadıköy'den alırsın :D

Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Bugun d&r da gordum romani oldugunu bilmiyordum gorunce baya sasirdim. Aclik oyunlariyla onun arasinda kaldim, aclik oyunlarini aldim bende umarim pisman olmam. Okuyaniniz varmidir? Diziden ve cizgiromandan uyarlandigi icin tereddütte kaldim :/
Okudum ama filmi kadar zevkli değil kitaba göre uyumlanmış oyuna var onu oyna :D

Duygusuzz demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Okudum ama filmi kadar zevkli değil kitaba göre uyumlanmış oyuna var onu oyna :D
Oyununu tavsiye etmiyorlar ya, açlık oyunları 3 kitaptan olusuyormus bitireyim onuda okuruz :d

Aclik Oyunlarinin 1.sini bitirdim az once gercekten guzeldi pisman olmazsiniz yani, simdi 2.sini almayi dusunuyorum twd askiya alindi :twisted:

2.sini icin korsan bulmam lazim bi 20tl yi daha butcem kaldirmaz :D Hem yazar ablamiza 1.sini alarak yeterli kiyaği gectigimi dusunuyorum :D

Yukarı Alt