Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Silkroad R yi bir sorundan dolayı tamamen sildim. Tekrar sağlıklı bi şekilde kurdum. Kurulumdan sonra oyunu açmaya çalıştığımda "The server is undergoing inspection or updates. Connect to http://silkroad-r.joymax.com for more information" diyor. Sorun nedir sizce? :cry: Şimdiden tşkler.

konunun açılma zamanına bakın sizce o zaman oyun bakımdamıydı???
dikkat etmeden yorum yazıyorsunuz

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
_WaCTHMaN_ demiş ki:
konunun açılma zamanına bakın sizce o zaman oyun bakımdamıydı???
dikkat etmeden yorum yazıyorsunuz
Fazla celalleniyorsun üslublu bir dil ile eleştir.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ahm3t demiş ki:
Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Silkroad R yi bir sorundan dolayı tamamen sildim. Tekrar sağlıklı bi şekilde kurdum. Kurulumdan sonra oyunu açmaya çalıştığımda "The server is undergoing inspection or updates. Connect to http://silkroad-r.joymax.com for more information" diyor. Sorun nedir sizce? :cry: Şimdiden tşkler.

Sorununu araştırıyorum arkadaşım döneceğim sana.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
SuccessBlues demiş ki:
Sitenin zamanı farklı birde dik dik konuşmazsan sevinirim " _watchman_ "

bana bu konuda yardım eder misin işteyim yetişemiyorum arkadaşa hatanın çözümünü sunmalıyız.

SuccessBlues demiş ki:
ben bu sitede yaşadıklarımdan sonra gördüğüm en ufak hatanızda dik dik konuşurum üstüne alınan alınır :coffee:

Saian S.S demiş ki:
SuccessBlues demiş ki:

bana bu konuda yardım eder misin işteyim yetişemiyorum arkadaşa hatanın çözümünü sunmalıyız.
Sorun internet bağlantısı veya hosttan kaynaklı ikiside kontrol edildikten sonra sorun hala devam ediyorsa buraya sorununu yaz.
Not:Eğer ibotla girmeye çalıştıysan ve mediapather kullandıysan bu hatayı alırsın.Ayrıca hosta bir ekleme yaptıysan gene bu hatayı alırsın

Oyun hakkındaki bütün sorunlarınız için bir pm atmanız yeter :thumbsup:

Xperyon

Bilgiliyim
Saian S.S demiş ki:
SuccessBlues demiş ki:

Bro sorun check olması ve sitenin zaman dilimi farklı olması etkliyor konu tarihini sıkıntı yapma :beer:

konuyu açan arkadaşın açtığı ilk zamanı iyi hatırlıyorum ve o zaman check falanda yoktu şu anda girmeye kalkışırsa bu sorunla karşılaşır
Sorun chekten daha önce yaşandığı için oyun açılmadan düzelirmi düzelmez mi bilemeyiz benim söylediğim kısımların kontrol edilmesi şart

mesajımı değiştiriyorum..sorunu düzelttim.. "C/System32/drivers/etc" konumunda Host diye bi dosyayı not defteri ile açıp içine bi yazı ekliyorduk iBot için. O yazıyı sildim düzeldi. İlginiz için çok tşk ederim.

Yukarı Alt