server dolu lutfen daha sonra deneyin, tamamda ben cuma gününden beri deniyorum günde 2 ila 3 saat bugün pazartesi hala deniyorum :think: image kod olayı kalkmadan önce en fazla 45 dakkada girerdi şimdi niye böyle bendemi bir yanlışlık var. carda silk de var preyi alıp çalıştıramıyom bir elim enterde satlerce oturuyom kac gündür :? yarın çekden çıkınca girdik girdik yoksa haftaya anca girecez. bir çaresi varmıdır.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
kaos77 demiş ki:
server dolu lutfen daha sonra deneyin, tamamda ben cuma gününden beri deniyorum günde 2 ila 3 saat bugün pazartesi hala deniyorum :think: image kod olayı kalkmadan önce en fazla 45 dakkada girerdi şimdi niye böyle bendemi bir yanlışlık var. carda silk de var preyi alıp çalıştıramıyom bir elim enterde satlerce oturuyom kac gündür :? yarın çekden çıkınca girdik girdik yoksa haftaya anca girecez. bir çaresi varmıdır.
O kadar uğraşmana ne gerek var.İndir gerekli programları o girsin.Sende girene kadar Tv. falan seyret ^^ :twisted:

Nisamalih demiş ki:
viewtopic.php?f=53&t=129657
buradakileri uygulayarak daha çabuk girebilirsin
pek bilmediğim programları kurmak istemem ama mebur kaldım kurdum. calısıyor sanırım 10 dakkada baglandı heralde ama return scrulları bılmem nereye koymak gerekıyomus oyle bir hata soyluyo yanlıs anlamadıysam girebilsem koyacamda :cry:

ne kısmetsızmısım programla tekrar baglandım return scrollar 1. sıranın 3. sunde degıl dıye gıremıyom diger carla ona mesaj atabılıyom oyunda ama giremiyom ilginc bir program

NiGHTMaRe

Aileden
ilk önce oyuna loaderle gir.Ardından return scroolun yerine hazırla.Birkaç saatini alabilir oyuna girmek ama ardından istedğin kadar login olursun zati

ne bahtsız adamım 11 de geldim serverler kapalı(bugun salı cek gunu) ısım cıktı 1 de gelebildim serverler full enterın usdune agırlık koydum bi gezdim geldim yok basıan oturdum elle ugrasdım gene yok aksamı etdık gene

bugun çarşamba 5 tane torqueyi acdım 4 saat oldu girmedi aksamda oldu zaten ben gideyım artık yarın tekrar girmeye calısırız:)))))))))))))))))))))))) nasıl ıkı dakkada gırıyo dalgamı geciyonuz adamla. image kot kalktı mertlık bozuldu...

birde yazmazlarmı birkac saat ugras diye 6 GÜN OLDU BEEE hala uğraşıyorum. gm bana ambargomu koydu nedir ...

kaos77 demiş ki:
bugun çarşamba 5 tane torqueyi acdım 4 saat oldu girmedi aksamda oldu zaten ben gideyım artık yarın tekrar girmeye calısırız:)))))))))))))))))))))))) nasıl ıkı dakkada gırıyo dalgamı geciyonuz adamla. image kot kalktı mertlık bozuldu...

birde yazmazlarmı birkac saat ugras diye 6 GÜN OLDU BEEE hala uğraşıyorum. gm bana ambargomu koydu nedir ...
dalga niye geçeyim :coffee: ne zaman denesem girmesi en fazla 2 dk sürüyor :coffee:

bugun 7. gün 2 tane torqueyi acdım gene o arka planda calısıyor ben artık umudu kesmısım takılıyorum, bi bakdım oda ne mucizemidir nedir girmiş oyuna gerçi girsede bir faydası yok benim return scrullar 1. sayfanın 1. sırasının 3. gözünde değilki hata verecek biliyorum 1 kere başıma geldi. ama su uyur türk uyumaz, hemen torque nin yan sekmesine gectim yeni bir çar açtım 1 lvl bastım oyuna bağlandım return hatasıda vermedi, çünkü sıfır 1 lvl çarda return scrollar istenilen yerde. neyse girdim oyuna hemen premiumu aldım bastım bi caara yakdım oh beee........

kaos77 demiş ki:
bugun 7. gün 2 tane torqueyi acdım gene o arka planda calısıyor ben artık umudu kesmısım takılıyorum, bi bakdım oda ne mucizemidir nedir girmiş oyuna gerçi girsede bir faydası yok benim return scrullar 1. sayfanın 1. sırasının 3. gözünde değilki hata verecek biliyorum 1 kere başıma geldi. ama su uyur türk uyumaz, hemen torque nin yan sekmesine gectim yeni bir çar açtım 1 lvl bastım oyuna bağlandım return hatasıda vermedi, çünkü sıfır 1 lvl çarda return scrollar istenilen yerde. neyse girdim oyuna hemen premiumu aldım bastım bi caara yakdım oh beee........
1. sayfanın 1. sırasının 3. gözünde olcak diye bir şart mı vardı :?

Nisamalih demiş ki:
ilk önce oyuna loaderle gir.Ardından return scroolun yerine hazırla.Birkaç saatini alabilir oyuna girmek ama ardından istedğin kadar login olursun zati
bn senn dediklerini yaptmda logın olunca loading ekranı dolmuyor onu napablrz acaba?

XER0 demiş ki:
kaos77 demiş ki:
1. sayfanın 1. sırasının 3. gözünde olcak diye bir şart mı vardı :?
evet return scrollar 1. sayfanın 1. sırasının 3. gözunde olmazsa torque ile oyuna giremiyorsun, giriyorsunda ben denedım çar oyunda oluyor diger cardan baktım ama oyun ekranı gelmıyor ne hikmetse. hangi amaçla yapılmıs pek aklım ermedi. ama uzun bir hata mesajı yazıyo.
~!BRaH!M~ demiş ki:
premium die bi dalga war ondan alın tekde girio :D
zaten sorunda bu ya premiumu aktif hale getirmek ıcın premium olmadan bağlanabilmek.

Yukarı Alt