Öncelikle şunu belirtmek istiyorum.Artık yavaş yavaş BENCE kendi linkimizi kendimiz üretmeliyiz.Yani biz sitelerden değil, sitelerin bizden alıntı yaparak, kalitemezi ve büyüklüğümüzü görmeliler."www.extraloob.com" büyüyor ama(daha çok Silkraod olarak büyüyo), Online Oyunlar Bölümü "Silkroad" kadar büyümüyo.Ben bunun için elimden geleni yapcam.Elime geçen herşeyi upload etmeye çalışcam.Artık burdada büyümemiz lazım..Şimdi linklere gelelim :D

Linkler

Linkler sadece Internet Explore' da çalışıyor.Mozilla'layda indirmeye çalışabilirsiniz, ben denedim olmadı belki sizde olur :) Bu arada en geç yarına kadar rapidshare linkleri gelcektir.Genelde çoğu kişi rapidshare la uğraşmak istetemedeği için megaupload dan upload ettim.Ama dediğim gibi en geç yarın akşam rapidshare linkleride gelcekti... Evet linklere gelelim :D

MegaUplaod Linkleri

Part 1

Part 2

Kod:
RaR Pass: www.extraloob.com

Oyunu Kurabilmeniz Gereken Program(lar) ve Anlatımları:

1-Bu (yada)

2-Bu

Her ikiside aynı işi görürü hangisini kullanmak isterseniz :)

Oyun Hakkında İnceleme...

Ve Bitti :) (Yanlışlıkla Önizlemeye yerine gönder e bastığım için özür diliyorum ve konu arşivine eklenmiştir :D)

Saygılarımla ve Saygılarımızla...

exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Kuruman demiş ki:
Eline Saglık Baya güzel olmuş ama Linkler çalışmıyor
Hacım çalışıyor ama gece denheyeceksin şu anda megaupload sitesinde download sınırı aşılmış türklerin şu anda indirme hakkı yok. bir kaç kişinin bittikten sonra indirebilirsin. yani yoğun olmayan bi anda dene :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
Bu arada ben mozillayla giriyorum sınır aşılmış diyo, ama ınternet explorer a girince indiriyo Confused :lol:
Bi indirme yöneticisine bak fullemiş olabilirsin :lolmuch:

Yukarı Alt