- Resim Silinmiş.
Tür: Gizem / Bilim-Kurgu
Süre: 360 Dakika
Senaryo / Yönetmen: Craig R. Baxley, Michael W. Watkin
Oyuncular: Peter Krause, Kevin Pollak, Elle Fanning, Karl Kreutzfeld
Imdb Notu: 8.4 / 10

Sunshine motelin 10 numaralı odası ve bu odayı açan bir anahtar, bu oda sıradan bir oda değil, bu odanın kapısı bilinmedik bir gizeme ve tehlikeye açılıyor, gizemli olan sadece motel odası ve anahtarda değil, bu odaya ait olan herşey sıradışı ve akıl almaz. Ancak gizemlerle dolu bu oda ve anahtar 1960'dan bu yana kimsede güzel anılar bırakmadı, şimdi bu tehlikeli anahtar Joe Miller'da.

Sci-Fi Channel'ın oldukça ses getiren 2006 yapımı bu 3 bölümlük mini dizisini gözünüzü kırpmadan izleyeceksiniz, IMBD.com kullanıcıları bu mini diziye 8.0 puan verdiler, Lost Room bugüne kadar Sci-Fi Channel'ın hazırladığı en iyi dizilerden biri olarak gösteriliyor.

Gizem ve bilim-kurgu hatta gerilimden hoşlananlar için kaçırılmayacak bir mini dizi...

Bu dizide Peter Krose baş rol oynamaktadır. Kayıp bir odanın içindeki eşyaların dünya da bulunması ve bu eşyaların doğa üstü güçleriyle oluşan bir filmdir. Fantastik kurgu dizisidir

Bölümleri

1. The Key and the Clock (11 Aralık 2006)
2. The Comb and the Box (12 Aralık 2006)
3. The Eye and the Prime Object (13 Aralık 2006)
Resimler:

Bu 360dk lık Mini diziyi Espio'la Beraber Gözümüzü Kırpmadan izledik ,İzlemeyen varsa kaçırmasın derim

ps:Filmi izlerken yanınıza kola ve kuruyemiş stoğu yapmayı unutmayın çünkü; başından kalkmak istemeyeceksiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Allahım bu nasıl bir eserdir.Bilgisayarın basından hic kalkmadan,yeri geldiginde nefes bile almadan izledim.TEK KELİMEYLE SÜPER BİR FİLM.Herkese tavsiye ediyorum :wink1: :oldie: :oldie: :buddha:

gece tafsiyeniz üzerine diziport tan izledim 6 bölümden oluşan filmi gercektende dediginiz gibi harika wc bile gitmek istemedim sabah 10 da bitti film

İNDİREBİLECEGİN LİNK BULAMADIM BULSAM bende indirirdim sen bulursan haber verirsin
banada lazım türkce dvd bulursan alırım plazma da izlicem

Yukarı Alt