Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
KingOfHere demiş ki:
yapılışını yazana çok teşşekkür ediyorum sinir kapmıştım sağolasın
sağol bişey değil

Dj TuRşU demiş ki:
Bu oyunun amacı ne okağıtta ne yazıyo biz neyin peşindeyiz oyunu bitirdim bişey anlamadım
oyunun senaryosunu iyi yapamamışlar o kağıtta ne yazdığına bakmadım a şimdi tercime etmeklede uğraşmıcam sadece oyunda rüyada olduğumuzu ve uyanmak için bitirememiz gerekiyor zannımca.Amaaan boşver ya oyunu bitir amacına gerek yok :D

Senaryo :
Karakterimiz bir trafik kazası geçiriyor ve polisler onu bulup hastaneye götürüyorlar.Tedavi sırasında bilinç altına yerleşmiş olan nesnelerin parça parça birleşmesi ile The Doors rüyasını görüyor.

NuKeMaN_TR_0 demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Şifre S-C-A-P-E ama kasa sadece sayı kabul ediyor.Uğraşın bakalım :mrgreen:
Harflerin karşılık geldiği sayılar olabilir :?!! .Ama Türkçe'ye göre mi İngilizceye göre mi? :P
Telefondaki harflerin numaralarına denk gelior :detective: :detective:
:mrgreen: gerisini bulamadım.

O kutuları da yanında baskül gibi şey olan kapıları açmakta kullanıoruz sormuşlar da..

O neydi bea :S 2 saat sürdü en sonunda çözümleri okuyarak yaptım :DD.mutfağa girmeden önceki odada kalmışım:D

batuknight demiş ki:
ya ben tam çözümü bi önceki sayfada verdim hiç biriniz bakmıyosunuz kendisi birleşiyror bütün parçaları bulamamışsınızdır.tam çözüe bakın parçaların yerleri yazıyor.
senin kinde toplam 3 tane toplanıyor bi daha düzenle 4 tane değil

O.o

rank8
Ro kağıdını buldumda diger parca yok Rı full oldu kutu oluşmadıgı için kapıda açılmadı

Yukarı Alt