kardeş sanırım taktik var diyicem düşünüyorum ama taktik yok diyosun işin püf noktasını söyleyebilirmisin veyahut ardı ardına mı basıcaz takır takır misali ve mekanlar önemli mi basma yeri vs ve silahın durumu cvp bekliyorm kardeşim :)

sezercik41 demiş ki:
kardeş sanırım taktik var diyicem düşünüyorum ama taktik yok diyosun işin püf noktasını söyleyebilirmisin veyahut ardı ardına mı basıcaz takır takır misali ve mekanlar önemli mi basma yeri vs ve silahın durumu cvp bekliyorm kardeşim :)
kardeş sanırım taktik var diyicem düşünüyorum ama (taktik yok) diyosun işin püf noktasını söyleyebilirmisin veyahut (ardı ardına) mı basıcaz takır takır misali ve (mekanlar önemli) mi (basma yeri) vs ve (silahın durumu) cvp bekliyorm kardeşim :)

^^

silahın durumunu anlıyamadım. diğerlerini anladım ( ardı ardına ,mekanlar önemli,basma yeri,)

ya resimlerden anladığım kadarı çoğunda 7 ye denemeden önce bişeyler patlatmışsın. bende öyle yapıyorum 2 item patlatıyorum 3. ye 7 ye yada 8 e deniorum yine patlıyor yine patlıyor. şans olacak yaa.

Yukarı Alt