bu rev bot un yapımıcısı olan ''the 6 revulation'' (rev6) daha öncede joymax ı hack leyerek playerlerin şifrelerini calıp sitesinde dağıtmıştı şu anda sitesi hala acık..

kendi isminizi siteye yazın size elbiselerinizden tutunda guildinize guild de kac kişi oldugu lwl leri isimleri herşeyi sıralıyolar

hadi lwl leri anladımda ben ismimi yazınca kullandığım bow çeşidini + kaç oluğunu elbiselerimi nerden biliolar..

ben pek güvenmiyorum indirmedimde denemedim de tavsiye etmemde Exclamation Exclamation

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Database Olayı Databaseye Girdin Mi Bütün Bilgileri Alırsın Wink

Rev Bot İçinde Zaten Ben Söyleyeceğimi Anlatımım Başında Söylemiştim :)

Anlatıma Başlamadan Önce Bir Kaç Şey Söyleceğim .

1-) Bu Botu Kesinlikle Onaylamıyorum . Bilgisayarınıza Veya Charınıza Gelecek Küçücük Bir Zarar Hiç İlgimde Olmaz...
Botsuzluktan Sıkılan Falan Kullanır Artık...

Joymax o kadar küçümsenecek bi yapı değildir.
Sonucta dünyaca ünlü bir oyun yapmış ve sitesinide önüne gelen hackleyemez.Rahat olun.

_UuR_ demiş ki:
Joymax o kadar küçümsenecek bi yapı değildir.
Sonucta dünyaca ünlü bir oyun yapmış ve sitesinide önüne gelen hackleyemez.Rahat olun.
zamanında k2 Network ada öyle diyolardı ama oyuncularından ''zike'' knight in ana sitesini hack leyerek yılbaşına yakın bi zamanda binlerce kişinin carının elinden alınmasına sebep olmuştu
bunlardan biride bendim siteye şifre deiştirmek icin giren herkes hack lendi bizim bütün kafe soyulmuşştu..

- Resim Silinmiş.
sitenin altına bile çekinmeden yazıyorlar zaten

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
revbot aç oyuna gir player liste gir ordan herhangi birinin üstüne tıkla sağ tarafta adamın itemleri guildi lwl hata item lerin + sını bile görebiliyosun

bunları bulabilen bi grup şifreleri cok rahat bulabilir diye düşünüyorum Question

emc

rank8
Peki İtem bakımından Serverda sıralamada kaçıncı olduğunuda gösteriyor mu ?

> Mısırlı biri yanıma yanaşıp bu siteden bende ne var ne yok söyledi. Bende siteye SRO yüklü olmayan bir bilgisayardan girip baktım. Daha sonrasında Virüs taraması yaptım. Neme lazım keylogger falan olur.
> Korktum valla kullanıcıları hedef haline getiriyorlar.

Yukarı Alt