biri çıkmış kanal d'de konuşma yapıyor ...
o kadar ilginç ki forumda ne kadar siyasetten uzak kalmaya çalışsanda artık siyaset o kadar hayatımıza girdiki heryerde karşımıza çıkıyor sınırlar zorlanıyor artık ...

18 red için Demokratik Terör Partisi'ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.
amaçlarına ulaşamadıkları için ve yandaşları pkk lı teröristlerin ölecegi için çoook üzgünüz..

ps: dtp de dağa çıksa da pkk lıların yanında onlar da geberip gitse..vatan 18 pislikten daha kurtulmuş olur..

bakın yanlış anlamayın ancak olaya objektif yaklasmaya calısıyorum..
red oyu verenler de vatan haını,yuzune tukurulcek kısıler olabılırler ancak demokrası denıldıgı zaman kısılerın secme ozgurluklerının kendı hur ıradalerıyle butunlestıgı bır ortam dusunmelı herkez.bu yuzden kullandıkları oy yuzunden degıl aykırı dusuncelerı yuzunden elestırelım lutfen..

ScREaM oF HaTE demiş ki:
red oyu verenler de vatan haını,yuzune tukurulcek kısıler olabılırler ancak demokrası denıldıgı zaman kısılerın secme ozgurluklerının kendı hur ıradalerıyle butunlestıgı bır ortam dusunmelı herkez.bu yuzden kullandıkları oy yuzunden degıl aykırı dusuncelerı yuzunden elestırelım lutfen..

hayır dostum bunun adı demokrasi falan değil..demokrasinin tanımı bu değil.
bu resmen BÖLÜCÜLÜK !
topluma zararı olmasaydı demokrasi olabilirdi belki...

Tarantella demiş ki:
ScREaM oF HaTE demiş ki:

hayır dostum bunun adı demokrasi falan değil..demokrasinin tanımı bu değil.
bu resmen BÖLÜCÜLÜK !
topluma zararı olmasaydı demokrasi olabilirdi belki...
tabiki madalyonun bu yuzu daha agır basıyor,gercekten de bırının ozgurlugunun basladıgı yerde dıgerınınkı bıter demokrasılerde.yıne de bılıncsızce elestıren arkdaslarımıza mudahele etmek ıstedım..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EFendi demiş ki:
biri çıkmış kanal d'de konuşma yapıyor ...
o kadar ilginç ki forumda ne kadar siyasetten uzak kalmaya çalışsanda artık siyaset o kadar hayatımıza girdiki heryerde karşımıza çıkıyor sınırlar zorlanıyor artık ...
aslında hacım uzak kalmamak gerek cidden siyasette olsa hayatımızda iki sohbet etme ortamı sağlıyor ideolojileri değil de kişileri konuşmak daha bir hoş oluyor.

Ps : ulen senle bir futbol bir siyaset bir de sanat konuşmayı sevmeye başladım nedense bana üniv. yıllarımdaki elit aristokrat full kültür abidesi kardeşlerimi hatırlatıyorsun iyiki varsın hacım öpüyorum gözlerinden :muck: :beer:

Yukarı Alt