Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

BiG BoY

Öğretiyorum
dün 1 tanesi sözlük yazarı 1 tanesi old school biride normal kulalnıcı 3 arkadaş 94 lw bi çar için bi dünya yalan söyleyip çarımı çaldılar 22 yaşındaymış belkide cocuklar gibi sevinmiştir benim için 94 lw çarın önemi yok sonuçta oyun neyse size söyliyiceğim exl aracılıgı yada elden takas edin arkadşlar iyi forumlar. bu arada çarı çalan ve kefil olan 3 güzel kardeşimin site isimleri : Dappy frityus Ciqlet hadi iyi günler..

BiG BoY

Öğretiyorum
msn i kapadım sadece burda attıkları msjlar var güvenin ben kefilim fln diye ama msni kapadım sonuşta bilgilei aldıktan sonra sildi beni bende sayfayı açık bkletmedim

Size her zaman diyoruz.Aracılık kullanın diye.Ama maalesef başımıza gelince anlıyoruz.Geçmiş olsun.

Kitty

Resim ekler misin canım gerçi niye iftira atsın ki yani kaç mesaji var öyle bilemedim valla

Kitty

Attıkları mesajları aç print screene bas klavyedeki sonra painte yapıştır kaydet imageshackten yükle buraya cnm hadiii

BiG BoY

Öğretiyorum
arkadşalar yorum yazdıngınz içn teşekkürler önemli bişey değil benim için aslında iyi oldu normal hayatıma dönmem için bi fırsat :)

Kitty

Ne bu şimdi ya benim için iyi oldu falan?Kâr mı kalsın yaptıkları.Bari ispatla da öyle git :(

Sözlük yazarları yapılan bir seçim ile seçilir. Bir konu hakkında bişeyler yazmaları beklenir. Beğenilirse sözlük yazarı olurlar.
Old Schoolda Eski kullanıcılarımıza verilen rütbedir. Bu rütbelere sahip olan insanlar güvenlidir diye bir kural yok ve hiçbir zaman olmadı.

BiG BoY

Öğretiyorum
tamam tekini gönderdim frityus arkadaşımda ssadece msninin gönerdi ben orda dedi ben kefilim fln diye bende aldınınca tabi hiç çekmedim foto neyse bu yeter sanırım yemezssede kapadım yapabiliceğim bişe yok

yahu kefil olarak gösterdiğin Dappy zaten hırsız karaktersizin önde gideni wtf

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt