Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
indiriyim dedim direk patchden başladı onda da 8 saat yazıyor hızım 866 kb/s :D
bir kere yüklicek 20-25gb ardından bir patch atıcak kaç gb bilmiyorum işteydim o sırada sabah giderken %95 di eve geldiğimde %45 olmuştu son patch i dahil etmediyseler 2. bir patch daha yükicek oda 9gb interneti kullanmassan sanırım 1-2 güne indirirsin :mrgreen:
o ne öyle ya saka gibi kotalı biri buna 1 yıla indirir.

olurda grafikler çok sağlam benim pc hayatta kaldırmaz diyen varsa resimlerde gördüğünüz fps leri bu bilgisayar ile alıyorum en yüksek grafik ayarlarındadır oyun.
not: oyunda overwolf kullanıyorum fpsyi düşürüyor overwolf olmadan daha yüksek fps ler alıyorum kar yağışının olduğu bir haritada aynı yerde anyı kamera açısında overwolf olmadan 40-45 fps overwolf ile 30-35 fps alıyorum. Resimlerin hepsinde overwolf açıktır

niye kaldırmasın ki pc çok ahım şahım grafik yok oyunda sro dan iyi tabiki ama.

Bu mesaj Triptonic rumuzlu uyeden alinti yapildi
Triptonic demiş ki:
ben sustum grafik kavramı nvidia ve ati nin tanıtımlarında kullandığı demolardan sonra insanların gözü her zaman o grafikleri arıcaktır. Seni tatmin edicek ahım şahım grafikler sadece bu demolardadır 1 yıl öncesine kadar çıkan oyunlarda (PC/Konsol) ara videoları izlerken demoları yani acaba oyun içide böyle olucakmı diyen insanlarız biz yapmış işte adamlar. İnsan oğlu harbiden çiğ süt emmiş. Ek olarak sro yu bu oyun ile grafik bakımından karşılaştırdın ya hacım :mrgreen:

ilk sayfadaki 3. resmi alıntı olarak kullanırım bu şekilde oyun içindeki grafiğe sahip olan oyunlar parmak la sayılır.

TanerUNER demiş ki:
Triptonic demiş ki:
ben sustum grafik kavramı nvidia ve ati nin tanıtımlarında kullandığı demolardan sonra insanların gözü her zaman o grafikleri arıcaktır. Seni tatmin edicek ahım şahım grafikler sadece bu demolardadır 1 yıl öncesine kadar çıkan oyunlarda (PC/Konsol) ara videoları izlerken demoları yani acaba oyun içide böyle olucakmı diyen insanlarız biz yapmış işte adamlar. İnsan oğlu harbiden çiğ süt emmiş. Ek olarak sro yu bu oyun ile grafik bakımından karşılaştırdın ya hacım :mrgreen:

ilk sayfadaki 3. resmi alıntı olarak kullanırım bu şekilde oyun içindeki grafiğe sahip olan oyunlar parmak la sayılır.
+1 :coffee:

Triptonic demiş ki:
TanerUNER demiş ki:
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
indiriyim dedim direk patchden başladı onda da 8 saat yazıyor hızım 866 kb/s :D
bir kere yüklicek 20-25gb ardından bir patch atıcak kaç gb bilmiyorum işteydim o sırada sabah giderken %95 di eve geldiğimde %45 olmuştu son patch i dahil etmediyseler 2. bir patch daha yükicek oda 9gb interneti kullanmassan sanırım 1-2 güne indirirsin :mrgreen:
o ne öyle ya saka gibi kotalı biri buna 1 yıla indirir.
Kotalı birinin bunu indirmeye cesareti olmaz bence makara:

Taner , rica etsem oyun içi bir kaç video paylaşırmısın.

Bir haftadır oyun bakıyorum bulamadım . 30 GB boşuna indirmeyim diyorum.

DC universala benzettim. Irk savaşı - pt dungeon gibi şeyler varmı acaba ?

Yukarı Alt