Tera Aion'u Geride Bıraktı Muhteşem Açılış!

Kore tabanlı geliştiricisi Bluehole Studio ve yayıncısı Hangame olan Tera bir next-gen MMORPG.Korede açık betası 11 ocakta yapıldı ve beklenilen ilgi rakamlarada yansıdı.Aion'nun Güney korede açık betanın ilk gününde kırdığı 100.000 online oyuncu rekorunu kırarak tam 165.400 online oyuncuya kadar ulaştı.

İlk gün tam 27 server açıldı ve 20.000 guild kuruldu.Açık betaya başlanmadan önce kapalı betada oluşturulan tam 300.000 karakter silindi.

Avrupa ve Kuzey Amerika'lı oyuncularında merakla beklediği oyunun bu rakamlarına en çok sevinenler avrupa ve kuzey amerika yayıncı kuruluş olsa gerek:)

GERÇEKTEN MÜTHİŞ BİR OYUN, MMORPG MERAKLILARININ DENEMESİ LAZIM :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tera Online Closed Betaya katılan nadir insanlardanım... Grafikler vs herşey mükemmel ancak oyun Public olunca WOW gibi aylık ödeme ile oynanabilecek...

TWEETY demiş ki:
Tera Online Closed Betaya katılan nadir insanlardanım... Grafikler vs herşey mükemmel ancak oyun Public olunca WOW gibi aylık ödeme ile oynanabilecek...
evet, oyun ücretli :rolleyes1:

Warrison demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Aylık 10Euro kadar olursa ki benim de bir bilgim yok (uzun süredir yine iSRO oynuyorum, Terayı bıraktım bir kenara) bu oyuna devam ederim... Bütçem anca buna yeter... Ama grafikler skiller ve oyun kurgusu gerçekten çok güzel... :twisted:

TWEETY demiş ki:
Warrison demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Aylık 10Euro kadar olursa ki benim de bir bilgim yok (uzun süredir yine iSRO oynuyorum, Terayı bıraktım bir kenara) bu oyuna devam ederim... Bütçem anca buna yeter... Ama grafikler skiller ve oyun kurgusu gerçekten çok güzel... :twisted:
Son rakamlara bakılırsa oyun baya tutuldu. 10 Euro'dan fazla olur gibime geliyor, 15-25 Euro arası olabilir, ama kesin bir bilgim yok.

O grafikler SRO da olsa presiz oyuna girilmez.... daral:

Amerika ve Avrupa diye iki ayrı kıta için...

Yukarı Alt