sabah sölemiştim gs'den gollü beraberlik bekliyorum diye:)
ama Fb üzen taraf oldu umarım İstanbulda bir güzel harcarız 2takımımızda yükselmiş olur hemde türkiye puan alır..

Journalist

Aileden
Avrupada türk takımlarının kalite farkı konuşuluyor bir tarafta Lille bir tarafta Atl.Madrid'e karşı alınan sonuçlar ve sergilenen oyun üstelik Galatasaray'da bu kadar eksik oyuncu olmasına rağmen :P ne diyeyim yazık umarım her iki takımda turu geçer :beer:

Atleticoda Galatasaray da çok kötü oynadı.Hiç zevkli değildi maç..Aguero Forlan Reyes Simao Galatasaray defansının arasında kayboldu. :P Bu akşam sadece Neill ı beğendim.

İki takımda ikinci maçlar öncesi avantajlı skorlarla ülkemize döndüler. Fener çok aşırı hata ile oynadı denizin yaptığı hata affedilemez cinsten - aynı ekremin geçen hafta yaptığı hataya benziyordu.- Evlerinde oynayacakları maçlarda daha dikkatli olmalılar avantaj bizde ama rakipler hala çok tehlikeli bunu gördük. Bol şanslar ikisine de.

İki temsilcimiz iki kötü rakibine karşı 2 avantajlı skor aldı. Galatasaray İstanbulda akıllı oynarsa çok rahat turu geçer. Fenerbahçe ise dünkü performansını tekrarlarsa tur mucizelere kalır.

Yukarı Alt