Beyler elimde template monsterin bi flashı var site için yani. bunu editleyene yazılarını degiştirene ve verdigim resimleri varolan resimlerle degiştirenin hesabına 50 ytl ye kadar para yatırabilirim. iş yerimizin sitesi yapılması lazım. host + domaini ben aldım. tek lazım olan elimdeki template yi editlicek birisi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
senin vereceğin görseller ve bilgilerle sıfırdan aynı flash yapılır neden o flash editlensin ki.

sanmıorum . çok efekli ve güzel bi flash. sadece üstündeki yazıları ve resimleri deişecek o kadar. kimse yokmu yapacak? çok önemli

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzelim o flash editlense bile aynı görüntü kalitesinde olmaz ve emin ol tıpatıp aynısı yapılsada beğenmeyeceksin, bu yüzden 0dan yapma yoluna gidilmesi en mantıklı ve çözümcü olur.

Ps : bu kadar takılmayın yahu flash banner yap geç herşey kusursuz olamaz ki :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
choose its pls : without flash :P

latife bir yana basitmiş lakin flash'a hakim olan birisi yapması lazım bir bakalım ilgilenen çıkacak mı?

ben editlerim meselgim bu arkadaslar ama istedigin sey inan cok zahmetli bunun icin 50 ytl inan az bir miktar ve mükemml kalite istersen 1 kac gnde olmaz ayrıca still ayarlarıyla baya bir oynarım %10 larda bozulma olabilir eyer istersen bana pm at konusurz

Yukarı Alt