Başlıkta da yazdığım gibi telefonumu değiştirmeye karar verdim.
Ancak N97 ve iPhone 3gs arasında kaldım. Yada önerebileceğiniz başka bir telefon
Önerilerinizi bekliyorum Doğum günüme kadar seçmem lazım :)

iphone tavsiye etmiyorum hiçkimseye. ha hava atacam millete diyorsan al iphone, bol bol hava at. kullanışlı olmadıktan sonra yemişim havasını.

gençler cepte telefon taşımayı sever; görürüm o iphone'un ekranını 1 ay sonra :)

N serisi almanı öneririm 95-97 güzel.

Ben hala Nokia 1600 kullanıyorum. mesaj atıyor, arada bi polifonik ses çıkarıyor. yeter bana :mrgreen:

Beijo

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
iphone tavsiye etmiyorum hiçkimseye. ha hava atacam millete diyorsan al iphone, bol bol hava at. kullanışlı olmadıktan sonra yemişim havasını.

gençler cepte telefon taşımayı sever; görürüm o iphone'un ekranını 1 ay sonra :)

N serisi almanı öneririm 95-97 güzel.

Ben hala Nokia 1600 kullanıyorum. mesaj atıyor, arada bi polifonik ses çıkarıyor. yeter bana :mrgreen:
nasıl kullanışlı değil hacım bugün iphone'dan daha kullanışlı bi telefon var mı ?

İşlev ve görünüş bakımından iPhone al (Para varsa :curtain: ) Ama Sağlamlık ve Dokunmatik alıcaksan 5800 Öneririm Yada arkadaşların dediği gibi Nserilerinden ben 5800 Kullanıyorum , rahat ve mutluyum :coffee:

Sakın sakın sakın i-phone alıp telefonuda paranıda israf etme.iPhone ilk başlarda gayet güzel.Çok da güzel özellikleri var.Ama telefonu sürekli yanında taşıyan ve kullanan biri isen hiç tavsiye etmem.Hele çok mesajlaşan biri isen , dokunmatik özelliğininin bir bölümünü kaybedebilir.Yani uzun ömürlü bir telefon değil.
Ama N97 gayet güzel.Kullanmadım ama kullananları tanıyorum ve gayet memnunum.
Görüşüm : N97

Poker Face

Bilgiliyim
n97 yi öneririm ama samsung star 5233 de bak derim süper bnde var memnunum

nokia n97 i hiç tavsiye etmiyorum.kamerası 5mp güya.ama N95 8Gb ile karşılaştırdığımda derin sonuçlar çıktı ortaya.-ki N97 nin işletim sistemi biraz yavaş.

'Joker demiş ki:
Xprees Music 5800 :muck:
2 gündüre kullanıyorum yeni aldım gerçekten harika.
Tavsiye ediyorum ; Bu özellikleri bu fiyata bulmak çok zor. Birde güncellemelerini yaptığında gerçekten anlatılmaz bir tadı oluyor bu telefonun nese:

Kesinlikle N97 Öneririm İki Aydır Kullanıyorum Bir Tek Kameranın Koruma Kapagıyla Fazla Oynaman Lazım Baska Hıc Bır Sorunu Yok .

Sana önerim İphonedur.Fakat şu telofonlarıda mutlaka incele ; Xperia X10 , HTC Hero.

Yukarı Alt