Merhaba arkadaşlar telefonumu şarja taktıgımda %19 şarj vardı zaman tuttum 1 dakika 49 saniyede %58 oldu.. kesin bi terslik var. eekd1

Bazı şarj aletleri cok hızlı sarj ediyor:)
Benm telefon 2saatte sarjı full oluyor arkadasın sarj aletine takınca 1saat :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Bataryadan da kaynaklanabilir ? eskimi batarya ? :rolleyes1:

Ps: Bende de bazen oluyor ama bu kadar kısa oldugunu hiç görmedim

ironEyE demiş ki:
1 dakika 49 saniye sonra çıkar şarjdan, aç bir oyun, kapat 1 dakika 49 saniye sonra bak bakalım ozamanda %58 de duruyor mu ? :D
Dün %36 dayken angry birds acmıstım 5 yada 6dk oynadım %22. whiteangel whiteangel

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
O zaman doğru aldığın yere götür derim :) Sor bakalım nedenmiş sanırsam Iphone telefon ^^

DesertRose demiş ki:
Redd demiş ki:
O zaman doğru aldığın yere götür derim :) Sor bakalım nedenmiş sanırsam Iphone telefon ^^
Samsung galaxy ace s5830.
Benimde %15 den %100'e 3 saatde doldurdu.Samsung Galaxy Gio , Ace'yle hemen hemen aynı donanıma sahip.Ve bendede yaklaşık 30-35 dk hadi bilemedin 45 dk civarı oyun oynarsam %17 ye civara iniyor.Telefonlar çok gelişti ama ne yazıkki bataryalar hala yerinde sayıyor olmadi: :roll:

DesertRose demiş ki:
Li-ion tipi bataryalar var artık yeni nesillerde.
Var tabiiki ama demek istediğimi anlatamadım galiba tam olarak :mrgreen:

Bilgisayar gibi telefon yapıyorlar,ama o telefonu tam olarak kullanınca 1 saat zor gidiyor bataryası :lol: Dahada geliştirmeleri lazım bataryaları

ghost12 demiş ki:
DesertRose demiş ki:
Redd demiş ki:
Samsung galaxy ace s5830.
Benimde %15 den %100'e 3 saatde doldurdu.Samsung Galaxy Gio , Ace'yle hemen hemen aynı donanıma sahip.Ve bendede yaklaşık 30-35 dk hadi bilemedin 45 dk civarı oyun oynarsam %17 ye civara iniyor.Telefonlar çok gelişti ama ne yazıkki bataryalar hala yerinde sayıyor olmadi: :roll:
işte samsung madurları :mrgreen:

Ps:Iphone FTW 8)

Hayatında hiç iphone kullandınmı diye sorsam?

Kullanmadıgın belli eğer kullansaydın hergün yanında şarj cihazını taşınman gerektiğini bilirdin ve bu yorumu yazmadın. cicioe2

DesertRose demiş ki:

Hayatında hiç iphone kullandınmı diye sorsam?

Kullanmadıgın belli eğer kullansaydın hergün yanında şarj cihazını taşırdın ve bu yorumu yazmadın. cicioe2
Iphone 4s im var suan,tatmin olacaksan fotoğrafını cekip siteye koyabilirim elimdeyken :mrgreen: 8)
Ayrıca hiç de şarz cihazı falan taşımıyorum gayet iyi gidiyor pili 2 3 gün rahat kullanıyorum normal kullanımla full oyun oynarsan taşırsın belki ama oyun oynamak için 2 bucuk milyar vermedim heralde :thumbsup:

Tamam resmini çek koy... Mesaj kısmında da TrackStar yazsın...

Başkasının cihazını koyma :muck:

Yukarı Alt