Arkadaşlar bugün http://www.teknobonus.com/default.aspx adı firma çakması kul hakkı yiyen şerefsizler babamı aramış telefon satıyoruz 2200 tllik telefonu 900tl falan diye babamda cvc'nin ne işe yaradığını anlamadığı için kart bilgilerini ve cvc'yi verdikten sonra onayı ile 900 tl çekmiş karttan,babamda böyle olayları bilmediği için uyanamamış tabi,eve gelince anladık olayı internette araştırdım biraz bi çok kişiyi dolandırmışlar telefonla ulaşıp açık adres isteyince telefonları meşgule atmaya başladılar hukuki açıdan bir şey yapabilir miyiz?

Not:Galaxy s5 yerine replika çakma bir telefon yolluyorlarmış.

Haberlerde bile cıktı bu tür dolandırıcılara inanmayın diye. Hatta adamın tekine oyuncak telefon yollamışlar :(
Geçmiş olsun umarım bir çözüm bulursunuz.

Takımı
Galatasaray
Bu kadar açık açık yapıyorlarsa kitabına uyduruyorlardır bir şekilde. Bu ülkede böyle işler yapmak lazım be

Eyvallah hocam sağolasın,umarım vardır bi çözüm yolu 1milyar az bi para değil 200-300 olsa gene boşver uğraşılmaz der insanda.

Takımı
Besiktas
Çok çok geçmiş olsun Mert, maalesef ben de yapabileceğiniz birşeyin olacağını sanmıyorum. Sonuç olarak baban kendi ağzıyla bilgileri vermiş ve çekilmesini onaylamış. Ses kaydını kullandıkları zaman bırak onların suçunu, sizi bile suçlu çıkartırlar markayı karalamak vs diye.

Bankaya ara, dolandırıldım, işlemi iptal edin de. Gerekirse kartı da bloklasınlar.

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Bankaya ara, dolandırıldım, işlemi iptal edin de. Gerekirse kartı da bloklasınlar.
parayı çektikten sonra neyi iptal ediyorsun :D

Yukarı Alt