Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
shneZee demiş ki:
Redd demiş ki:
Onitsuka demiş ki:
Nokia E63 Yada E71 tavsiye ediyorum

Bende şuan E63 var 400 lira vermiştim

bende de E72 var şuan :) E serisi tavsiye ediyorum bende :) E63 alabilirsin mesela :wink1:
e71,72 üstün telefonlar gerçekten ama fiyatlarıda sağlam :lol:
ama gercekten kullanışlı telefonlar E serileri ... E63 dostum al bence kacırma derim :thumbsup:

LG KP500 Cookie gerçekten güzel telefon.Bazen çileden çıkarıyor ama işimi görüyor ^^

Takımı
Galatasaray
shneZee demiş ki:
xFactoria demiş ki:
shneZee demiş ki:
Tavsiyem biraz daha beklemen yıl sonu indirimleri geliyor bende takipdeyim ama eğer dersen beklemek istemiyorum lg'nin km900 modeli indirimde bu ara hbde tavsiye ederim.
http://www.hepsiburada.com/Liste/lg-km900-arena-8-gb/ProductDetails.aspx?productId=telceplgkm900ar&categoryId=16001
ps:450 civarı verip dokunmatiği pert olan 5800 alacağına 460 liraya dokunmatiği iphona yakın bir telefon al bence.
gercekten guzel gorunuyor :muck:
PS.N97 gorur gormez fiyatinin kazik olacagini anladim :P
Güzel göründüğü kadar da özellikli bir telefondur kamerası 5mp wifi vs yanında multitouch gibi güzel özellikleride bulunuyor biraz daha indirim bekliyorum aralık sonuna doğru yoksa çoktan vermiştim siparişimi :lol:
ayrıcada bu cihaza takılmış bir lakap var belki birşeyler anlatır sana;
iphonekiller
Sesli güldüm bro :beer:

bahsedilen lg telefonun bırak iphonekiller olması 5800 killer bile olamaz.Dokunmatıği 5800 dan sert hb da videodan bakabilirsin.Ayrıca 5mp kamerası var diyor fakat 5800 ın 3.2 sinden kötü çekiyor.Ve genel lg telefonlarının özelliği olan kasma büyük problem

Önerim daha fazla para biriktirip alman.üstüne 200-300 daha koyarsan kaliteli telefonlar alabilirsin fakat lg önermem hiç bir modelini !

Dj_Twiddle demiş ki:
bahsedilen lg telefonun bırak iphonekiller olması 5800 killer bile olamaz.Dokunmatıği 5800 dan sert hb da videodan bakabilirsin.Ayrıca 5mp kamerası var diyor fakat 5800 ın 3.2 sinden kötü çekiyor.Ve genel lg telefonlarının özelliği olan kasma büyük problem

Önerim daha fazla para biriktirip alman.üstüne 200-300 daha koyarsan kaliteli telefonlar alabilirsin fakat lg önermem hiç bir modelini !
Km900'ü kullandıkdan sonra gelip burada konuşursan daha iyi bilgi vermiş olursun. :wink1:
iphone 5800 km900 hepsini kullandım iphone killer lafı net aleminde dolaşan bu telefona yapılan yakınlaştırmalar iphone lafım yok ama 5800 falan diyorsan yaptığın yorumdan senin telefonu nasıl kullandığından şüphe duyarım. :beer:
Ayrıca dokunmatik konusunda fikrin çok yanlış km900 deki hassasiyet iphone kadar olmasada diğer telefonlar arasında rakipsiz.

shneZee demiş ki:
Dj_Twiddle demiş ki:

Km900'ü kullandıkdan sonra gelip burada konuşursan daha iyi bilgi vermiş olursun. :wink1:
iphone 5800 km900 hepsini kullandım iphone killer lafı net aleminde dolaşan bu telefona yapılan yakınlaştırmalar iphone lafım yok ama 5800 falan diyorsan yaptığın yorumdan senin telefonu nasıl kullandığından şüphe duyarım. :beer:
Ayrıca dokunmatik konusunda fikrin çok yanlış km900 deki hassasiyet iphone kadar olmasada diğer telefonlar arasında rakipsiz.
:think:
PS.Bro oyle bi ovdunku km900 u sanki almazsan doverim diyosun [horny21 :D summer1: :muck:

:P Normalde böyle tepki vermezdimde telefonu bilmeden kullanmadan yorum yapılmasından dolayı böyle uzun bir yorum yaptım,telefon işi bütçe işi paran varsa en iyisini alacaksın oda iphone'dir bütcem yeterli değil diyorsan;
üstün bir dokunmatik için km900 arena
çok mesaj yazıyorum qwerty klavye isterim diyorsa e63-71-72 :beer:

shneZee demiş ki:
:P Normalde böyle tepki vermezdimde telefonu bilmeden kullanmadan yorum yapılmasından dolayı böyle uzun bir yorum yaptım,telefon işi bütçe işi paran varsa en iyisini alacaksın oda iphone'dir bütcem yeterli değil diyorsan;
ya aslinda benim pcdeki bazi gorevlerimi saglam yapcak bi telefon ariyorum msn mail gibi .

Lemus

xFactoria demiş ki:
shneZee demiş ki:
ya aslinda benim pcdeki bazi gorevlerimi saglam yapcak bi telefon ariyorum msn mail gibi .
E63 - E72 - E71 :thumbsup:

xFactoria demiş ki:
shneZee demiş ki:
msn falan diyorsan dokunmatik iphone dışında tam anlamıyla işini görmez nokia e serisine yönelmelisin o zaman. :beer:

Yukarı Alt