Arkadaslar gecen gun konu acmistim update oldugu gun 1 haftalik ban yemistim, fakay ayni gun ban acilmisti..

Ertesi gun, bugun felan hic giremedim zaten..simdi denedim baktim 2110 a kadar ban yemisim durduk yere..

Bot yok,pk2 edit yok,orjinal client falan..ne diye ban yedim bilmiyorum..

Boyle olanlar var mi aramizda?

bence bir hata var bende ban yedim bugün ve ilk seferde 2110 a kadar diyor . charı tornuma miras bırakıyorum :lol:

Ya abi adamlar da haklılar bizde dalga geçer gibi bot kullanıp silk aldık rüşvet vermeye çalışır gibi , taxi yapan tipler matchinge " bilmemne taxi + sbot+res" yazdılar , millet globalden sbotla ilgili soru yazıyordu be :D birde bugün exp event vardı doğal olarak bot temizliğinin yapılacağı gün bugün olacaktı çünkü herkes botu açıp yatacaktı ve sabah onları süper bir süpriz bekleyecekti. keşke banlanmadan akıl etseydik bugün temizlik olacağını :D ben şimdi ne güzel stall açmış prot elixirlerimi satıyor olacaktım . umarım tamamen banlanmamıştır bir hata yapmışlardır yoksa joymax'a 7 gün ile 100 yıl arasındaki bütün farkları anlatan bir mail atacağım :D

90 lwl daha onceden sılk alınmıs charım ban yedı.ama bottan olması mumkun degıl ben o charı taxılerde kastım en fazla 2 hafta bot kullandım ve yaklasık 10 aydırda sadece stall charı olarak kullanıyodum ve bugun banlanmıs....daha once hıc bı uyarı almadım bısey yapabılırmıyım uzerınde cok pahalı ıtemler wardı ortalama 4 bıl lık falan :(

bende ban yemiştim 3 gün once 1 gün sonra çara giriliyodu girdim şimdi girmeye çalıştım gene 1 haftalık ban nasıl kurtulabilirim

Yukarı Alt