Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şimdi aklıma geldi hemen bir tekerlemecelerle oyuna başlıyoruz.

Eriğin suyuna elma suyu karıştırıp içiyorum :mrgreen:

Ps : bu tarz saçma salak ne varsa aklınızda paylaşın lütfen biraz gülelim ama kaliteli olsun pls :lol:

La extra hala şu gözlüklü avatarın duruyo =))

Dal salkar kartal kalkar
Kartal kalkar dal salkar

=))

Server
Assos
Takımı
Besiktas
İt iti itti, bit iti itti, it biti itti. Bit gitti, it gitti. İtti, bitti, gitti.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
al şu takatukaları takatukacıya götür takatukacı takatukaları takatuka yapsın takatukacı takatukaları takatuka yapamazsa al bana getir.

direk ezberden yazdım ihihihii nese:

Canova

Bir tarlaya kemeken ekmişler. iki kürkü yırtik kel kör kirpi dadanmış. Biri erkek kürkü yırtı kel kör kirpi, öteki dişi kürkü yırtık kel kör kirpi. Kürkü yırtık erkek kel kör kirpinin yırtık kürkünü, kürkü yırtık dişi kel kör kirpinin yırtık kürküne, kürkü yırtık dişi kel kör kirpinin yırtık kürkünü, kürkü yırtik erkek kel kör kirpinin yırtık kürküne eklemişler. 8) :mrgreen:

Canova

Çatalca'da topal çoban çatal yapıp çatal satar, nesi için Çatalca'da topal çoban çatal yapıp çatal satar? Kârı için Çatalca'da topal çoban çatal yapıp çatal satar. :P

Mopneet

extraloob demiş ki:
al şu takatukaları takatukacıya götür takatukacı takatukaları takatuka yapsın takatukacı takatukaları takatuka yapamazsa al bana getir.

direk ezberden yazdım ihihihii nese:
al şu takatukaları takatukacıya götür takutukacı takatukaları takatukalatmazsa al o takatukaları takatukalatmadan geri getir değil miydi o? :P

Yukarı Alt