KupeR demiş ki:
Tamam sana öğretiyorum programsız hemde... Oyunu açıp ID ve şifreyi yazdıktan sonra gelen image code'da bi duruyosun.. Şöyle bi bakıyosun, uygun açıyı aldıgında ( yani gözlerin monitörün tam ortasına baksın) konsantre oluyosun başlıyosun dua etmeye.. 3 kulvallah 1 elham okuduktan sonra monitörü avuç içi üst tarafa gelecek şekilde okşuyosun... Hadi canım , hadi bitanem üzme dayını diyosun ve confirm' e basıyosun.. Bi dene girmezse küfret paso SRO ya onalrın ayıbı çünkü :santa:

Banada +rep mep verme ben Rockçıyım extrabeer Rock ver rockk muha hmm
Wink

Bu aralar premiumlular bile trafiğe takılıyormuş :mrgreen:

inanılacak gibi değil ama bizim arkadaşta premium var bi iki kere trafik verdi zuhaha :mrgreen:

KupeR demiş ki:
Tamam sana öğretiyorum programsız hemde... Oyunu açıp ID ve şifreyi yazdıktan sonra gelen image code'da bi duruyosun.. Şöyle bi bakıyosun, uygun açıyı aldıgında ( yani gözlerin monitörün tam ortasına baksın) konsantre oluyosun başlıyosun dua etmeye.. 3 kulvallah 1 elham okuduktan sonra monitörü avuç içi üst tarafa gelecek şekilde okşuyosun... Hadi canım , hadi bitanem üzme dayını diyosun ve confirm' e basıyosun.. Bi dene girmezse küfret paso SRO ya onalrın ayıbı çünkü :santa:

Banada +rep mep verme ben Rockçıyım extrabeer Rock ver rockk muha hmm
kuper bak deneycem tutarsa + çakıl taşı vercem sana ama tutmazsa o taşla kafanı yarıcam anlaştık mı Question :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hahaha

Yukarı Alt