1. Reklam


  1. joysro
   ledas
   ix2
   leon
   kingsofsro
   aelyria

Tehdit bilgi merkezi TrendWatch yenilendi


 1. Arcadia

  Arcadia Old School olduser rank8

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  5.786
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  [​IMG]

  Trend Micro'nun online tehdit kaynağı bilgi merkezi TrendWatch (trendmicro.com/us/trendwatch/index.html) yenilendi ve zenginleştirildi. Merkezde, müşteriler ve iş ortakları için daha fazla araç, bilgi, haber ve öneri sunuluyor. Ücretsiz erişilebilen, tek merkezde toplanan ve kolay bulunabilen bu içerikle, en yeni online tehditler ve saldırılar hakkında bilgi sahibi olmak mümkün.

  Ücretsiz güvenlik
  Trend Micro'nun bulut tabanlı güvenlik yazılımı ve web sitesi güvenlik aracı ücretsiz sunuluyor. Bu iki araç da TrendWatch adresinden indirilebiliyor. Trend Micro'nun geçtiğimiz günlerde Third Brigade'i satın almasıyla kazanılan VM Protection, sanal ortamlarını tam kapasiteyle kullanmak isteyen işletmeler ve servis sağlayıcılar için ücretsiz bir yazılım paketi. Paket, 100 adede kadar sanal makineyi destekliyor. Aynı zamanda, güvenlikle güçlendirilmiş VMware platformunu tamamlıyor ve işletmelere, kamusal ya da özel bulut bilgi işlem ortamlarında kullanılmakta olan VMware sanal makineleri için koruma ve uyumluluk sağlamada yardımcı oluyor.

  Ücretsiz yazılım, hızla kurulabiliyor ve merkezi olarak yönetilebiliyor. Ayrıca, VMware platformuyla entegre edilebiliyor. Birden fazla koruma katmanı tek bir yazılım aracısında birleştirilerek, güvenlik artırılıyor ve sanal makineleri hedefleyen, tehdit içeren aktivitelere yönelik görünürlük kazandırılıyor.