1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tears0fDeviL - 112 LvL - Bow - 300 TL ' Karakter Satıldı '

1. turgay22

turgay22 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KARAKTER SATILMIŞTIR KONU KİLİT LÜTFEN.

Char ismi: Tears0fDeviL
    Char level: 112
    Char Fiyati : 300 TL
    Char Chinese chardir.
    Stat pointlerini Str 3:0 Int olarak dagitmistir

Charin simdiye kadar acmis oldugu skiller :

Fire
    Cold
    Pacheon (Bow)

Char itemlerle satilacaktir

Charin ustundeki Gold miktari: 1.000.000.000

Charin ustundeki Set: Protector

Itemlarin ozellikleri:

Silah : Lvl 101 + 12 Legend Bow Silahin ozellikleri : Phy%80 Mag%80 Atack Rate%80 Critical%61 Phy Reiforce%80 Mag Reiforce%61 Full Blue
    Hood ( Kafa ) : 101 + 0 kafalik. Parcanin ozellikleri : Phy Def%61 Mag Def%61 Block Rare%61 Phy Reiforce%41 Mag Reiforce%80 Full Blue
    Chest ( Govde ) : 101 + 12 zirh. Parcanin ozellikleri : Phy Def%41 Mag Def%41 Block Rare%41 Phy Reiforce%41 Mag Reiforce%41 Full Blue
    Shell ( Omuz ) : 101 + 12 omuzluk. Parcanin ozellikleri : Phy Def%41 Mag Def%41 Block Rare%41 Phy Reiforce%61 Mag Reiforce%41 Full Blue
    Shorts ( Bel ) : 101 + 12 pantalon. Parcanin ozellikleri : Phy Def%41 Mag Def%41 Block Rare%41 Phy Reiforce%0 Mag Reiforce%41 Full Blue
    Gloves ( Eldiven ) : 101 + 12 eldiven. Parcanin ozellikleri : Phy Def%41 Mag Def%41 Block Rare%41 Phy Reiforce%41 Mag Reiforce%41 Full Blue
    Shoes ( Ayakkabi ) : 101 + 12 ayakkabi. Parcanin ozellikleri : Phy Def%41 Mag Def%41 Block Rare%41 Phy Reiforce%41 Mag Reiforce%61 Full Blue

Chardan goruntuler, saticinin char hakkinda eklemek istedikleri :

Merhaba arkadaşlar.

Karakter'im 112 Lv % 87 şuanda. Senior General tamamlanmış olup Chif General görevlerine başlanmıştır. Karakterimde Job Lv 100 ve Thief'dir. Job item vardır üstünde. Plus Devil Pet AÇIK. Dress set üstündeki var sadece. Karakterimin fiyatı sadece 300 TL

Kampanyam Kısa Süre için GEÇERLİDİR. Kredi Borcumu Ödüyücek Kadar Para Bulabilirsem İlanı kaldırırım.
    Ulaşmak isteyen arkadaşlar telefon numaram 0542 206 47 44

MSN - FACE - PM ALIŞ VERİŞLERİNİ KABUL ETMİYORUM. SADECE ELDEN ALMAK İSTEYENLER ULAŞSIN LÜTFEN. Istanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Güvencesi ADIM'dır. Server'a girip sorabilirsiniz.

İlgilendiğiniz için teşekkürler.

www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
    Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
    MSN adresi kullanmaz!
    Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

2. turgay22

turgay22 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0