Arkadaşlar böyle bi sorunla karşılaşıp çözüm bulan varsa burada paylaşırsa sevinirim.
Teşekkürler

Karşı tarafın bilgisayarına bağlanırken böyle bir şey oluyorsa, bağlanacağın kişinin bilgisayarı izin vermiyordur

benimde teamviewer'la alakalı bir sorum var. başka konu başlığı açmadan buradan sorayım dedim.
ben kendi evimde 7/24 açık bilgisayarımda s-bot ile çarlarımı kasıyorum. Ancak yaz boyunca sürekli şehir dışında olmam gerektiği için teamviewer kullanarak dizüstü bilgisayarımla oyunlara müdahele edebiliyorum. Problem oyunu botla veya botsuz başlattığım zaman ıd ve şifre kısmına ne normal nede ekran klavyesi ile şifre ve id girememem, yada mouse'un oyun ekranda açıkken çalışmaması.
Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim....

banavurma demiş ki:
benimde teamviewer'la alakalı bir sorum var. başka konu başlığı açmadan buradan sorayım dedim.
ben kendi evimde 7/24 açık bilgisayarımda s-bot ile çarlarımı kasıyorum. Ancak yaz boyunca sürekli şehir dışında olmam gerektiği için teamviewer kullanarak dizüstü bilgisayarımla oyunlara müdahele edebiliyorum. Problem oyunu botla veya botsuz başlattığım zaman ıd ve şifre kısmına ne normal nede ekran klavyesi ile şifre ve id girememem, yada mouse'un oyun ekranda açıkken çalışmaması.

hackshield ile alakalı bir problem düzeltilemiyor.

banavurma demiş ki:

Tabiki... :starving: :starving:

1. Bu Bir Sorun Değil. Ekran Çözünürlüğü Çok Yüksek Oldugu İçin Ekran Donma Yapıyor Sana Soyle Ozaetlıyeyım Aynı Otomaston Sıstemlerınde Oldugu Gıbı 2. Ekrana Gonderılen Verıler 2-3 Sn Sonra Gozukur. Sen Oyunu Acınca Dırek Olarak Bu Sure 10-60 Snyeye Kadar Cıkıyor :) Yanı Team Kullanarak Bu Sorunu Hıcbır Sekılde Cozemezsın ....

Sonuc Olarak Yonetecegn Pc ye: Radmin Server Programını Kuracaksın ve Modeme Port Acacaksın..
Laptop unada Radmin V2 Kuracaksın Burdan Dırek Olarak Evdekı Pcde Actıgın Port yardımıyla pc ne Ulasıp Sorunsuz bır sekılde yonetebılırsın ... Bu Arada Radmin Server Aslında Team Viewere bakıs Daha Saglıklıdır :)

Yukarı Alt