1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

TeamViewer 3 (İçeri Gir Güzel Bir Program)

1. kayar

kayar Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açıklama:
    Uzak masaüstüne bu programla bağlana biliyonuz program arkadaşında yüklesin programı sen ondan ıd ve pas. al sonra ıdyi yaz oraya connect to partner'e tıkla gir arkadaşın pcsine gir her istediğini yap aynı zamanda dosya aktarımıda yapabiliyonuz.

Alıntı Açıklama:
    TeamViewer 3.0 kolay ve güçlü bir uzak masaüstü yöneticisi ve aynı zamanda masaüstü bilgileri paylaşım ve transfer yazılımıdır. Firewall ve NAT proxy'ye dokunmadan çalışabilme özelliği ile hiç bir sorun çıkarmadan istediğiniz herşeyi yapmanıza olanak sağlar. Sadece TeamViewer programı ile başka bir bilgisayarın uzak masaüstüne bağlanabilir ve bir makinede yüklü olan programı her hangi bir yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanabilirsiniz. Bağlanmak istediğiniz bilgisayara ilk defa bağlanacaksanız daha önceden belirlenmiş olan id numaralarını girmeniz gerekmektedir.

TeamViewer'da ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra uzak masaüstü erişimine sahip olursunuz. Dünyada yüzbinlerce insan TeamViewer'ı uzak masaüstü için en uygun, en kolay program olarak görüyor ve kullanıyor.

TeamViewer sadece uzak masaüstü yönetimi için değil arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa onu da göstermeniz için geliştirilmiş bu tür kullanımlar için oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Veri transferi oldukça güvenli olup şifreleme yöntemi ile dışarıdan istenmeyen erişimlere olanak vermemektedir. Özel kullanımlar için bedava olan TeamViewer'da ayrıca chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özellikleri de mevcut...

Kısaca Özellikleri:
    Yükleme yapmadan uzak masaüstü erişimi
    TeamViewer ile internet bağlantısı sayesinde dünyanın her hangi bir yerindeki bir bilgisayara başka yükleme yapmadan ve güvenlik duvarı sorunu çıkarmadan erişim yapabilirsiniz.
    Dosya Transferi
    TeamViewer bilgisayarınızdaki dosyaları karşı taraftaki bilgisayara yollayabilir yada karşı taraftan kendi bilgisayarınıza dosya taşıyabilirsiniz.
    Güvenlik Duvarının arkasından çalışır
    Bir çok uzak masaüstü yazılımı güvenlik duvarları yüzünden erişim güçlükleri çeker. Ancak TeamViewer ile endişe etmeye gerek yok. Çünkü TeamViewer güvenlik duvarı arkasından çalışarak bağlanılacak bilgisayara bağlanmanın yolunu buluyor.
    Yüksek Güvenlik Standardı
    TeamViewer Oldukça güvenli bir çözüm ortağıdır. Güvenlik kanalları RC4 kodlamaları ile korunmaktadır. RC4 kodlamaları https/SSL ile aynı güvenilirliğe sahiptir.
    Yüksek performans
    LAN bağlantısı hızı ile internet üzerinde erişim imkanı sunar.

Not: Arkadaşlar yükleme anlatımını yaptım ama resimleri upload ettim gözükmüyo resimler o yüzden koymadım biraz ingilizceniz varsa yüklemek sorun değildir.

ÇOK GÜZEL PROGRAM İNDİRMENİZİ TAVSİYE EDERİM

İNDİR
    http://rapidshare.com/files/85817557/TeamViewer_Setup.rar

Password: extraloob_kayar

2. sipo

sipo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Meslek:
    öğenci
    paylaşım için saol

3. belirsizzzzz

belirsizzzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CeyRRANNCI
    teşekkürler bu güzel bilgi için ayrıcam bunun başka bir versiyonu site bulunması lasım

4. MoonLife

MoonLife Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bişeye benzio extraokk

5. kayar

kayar Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: