Merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz üzere ts3 lisanslar kar amacı sağlamak amacıyla piyasaya sürülmesinden dolayı kısıtlama getirilmişti. Ben bu konuyu çok araştırdım ve kendim bir çözüm yöntemi buldum. Bu biraz uğraştırıcı gelebilir aslında ama çok kolay birşey sadece onaylanmanız zaman alıyor. Şimdi gelelim nasıl alacağımıza.Burdaki amaç kendimize bir wep sitesi kurup ona ait bir e-posta almak yoksa lisans alamayız.

İlk olarak;

PHP ve MySQL, Site Kurucu ile Reklamsız ve Ücretsiz Hosting! girip kayıt oluyoruz.

• E-posta adresinden onay aldıktan karşınıza gelen ekrandan ücretsizi seçip devam ediyoruz.
  • Alt alan adına oluşturmak istediğiniz wep sitesi(örnkisim: arabamtr) ve şifrenizi yazdıktan sonra devam diyoruz.
  • Açıklama bölümüne bir kaç birşeyler yazıp ben robot değilimi tıklayarak sipariş ver diyoruz.
  • Sitenizin doğrulanması gün içerisinde veya bir sonraki gün onaylanmış olacaktır.
Şimdi sıra sayfanız doğrulandığı zaman izleyeceğiniz adımlara geldi.

• Sol üst tarafata hostinge gelip sayfamıza tıklıyoruz.
  • Aşağı doğru gelip Wep sitesi kurucusu na tıklıyoruz.
  • Gelen ekrandan sitemize şablon seçip devam ediyoruz.
  • Ardından sitemizde birkaç değişiklik yapıp vermiş olduğu adımları izleyerek yayınla diyoruz.

ŞİMİDE SIRA ASIL MESELEYE GELDİ SAYFAMIZA E-POSTA ALMAYA;

• Hostingden sayfamıza tekrar geliyoruz.
  • E-posta hesapları diyoruz ve kendimize bir e-posta hesabı oluşturuyoruz.

BURASIDA SON KISIM DİKKATLİ OKUYUN;

1. Non-Profit License Registration sitesini gidiyoruz
  2. Sağ orta kısımda olan 3. yazıya yani Continue to NPL Application. tıklıyoruz.
  3. Kayıt sayfası açıldığında alanları kendinize göre doldurmaya başlayın.
  4. Burda dikkat edeceğiniz nokta wep sitesi adresniz ve e-posta adresiniz.
  5. Kişisel bilgileri doldurduktan sonra aldığınız alan adını '' wep site url '' kısmına sitenize aldığınız e-posta adresinide '' E-mail adress '' bölümüne yazıyoruz
  6. Ip kısmınada IP Sorgulama - IP Adresi Sorgulama ve IP No Bul burdan yada ts3 ıp nizi sabitlediyseniz o adresi yazıyoruz.

SIRA BEKLEMEYE GELDİ ARKADAŞLAR BU ADIMLARI YAPTIKTAN 1-2 GÜN SONRA WEP SİTESİ E-MAİL ADRESİNİZE TEAMSPEAK3 DEN ONAY MESAJI GELCEK ONU ONAYLADIKTAN EN GEÇ 15 GÜN İÇERİSİNDE TEKRAR SİZE BİR MAİL GELCEKTİR.BU MAİL İN İÇİNDEKİ LİSANS DOSYASINI SERVERİNİZİN İÇİNE ATIP GÜLE GÜLE KULLANABİLİRSİNİZ.

Umarım beğenmişsinizdir ve inşallah işinizi görür.

ANLATIM & ÇÖZÜM KENDİME AİTTİR KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR .

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yalnız reklamsız demelerine rağmen senin siteye reklam koyulmuş ;

Ana Sayfa

Bu teamspeak kurallarına aykırı , sana verdiler mi hacım lisansı ?

Yalnız reklamsız demelerine rağmen senin siteye reklam koyulmuş ;

Ana Sayfa

Bu teamspeak kurallarına aykırı , sana verdiler mi hacım lisansı ?
reklam hosting ile anlaşmalı hocam belli bir referans müşterileri ile premium ve .com domaini alacağım.

Buda teamspeak dan onaylama mesajı bunu onayladık dan en geç 15 gün içerisinde yeni bir meail ile lisansı yolluyolar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu sadece otomatik gönderilen bir mesaj yalnız. Bunu onayladıktan sonra ekibimizden birisi başvurunuzu kontrol edecek diyor burada.

bu mesaj verilen bilgileri doğrulama amaçlı gönderlir. onayladıktan 3-4 gün en geç 15 gün içerisinde lisans gönderilir yada başvuru kabul olmadığı doğrultusunda mesaj gelir. bizim lisansımız şuanda elimizde ts server hakkında bir kaç sorun yaşıyoruz netten dolayı halletiğimiz zaman lisansı aldıktan sonra servera atma olayını kısa bir konuylada anlatacağım arkadaştan haber bekliyorum en kısa sürede bununda açıklamasını bir konu olarak yapacağım inşallah

Yukarı Alt