Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Teamspeak serverı kurulmuştur arkadaşlar.Teamspeak kullanıcıları Silkroad Teamspeak (TR) serverından oyun içi sesli konferans gerçekleştirebilirsiniz.Saygılarımla...

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
evet herkes yararlanabilir bunun için sadece teamspeak programını biraz araştırmak lazım.Serverı ben kurdum ve amacım sadece insanları bir araya toplayıp deneyimleri paylaşmak.

mikrofonum olsa hemen gelirimde yok maalesef :lolmuch: :mrgreen:

Dr.Hemlock demiş ki:
evet herkes yararlanabilir bunun için sadece teamspeak programını biraz araştırmak lazım.Serverı ben kurdum ve amacım sadece insanları bir araya toplayıp deneyimleri paylaşmak.
ooooo emin abi burda da karşılaştık yaw :lol: ben Kaan aristocrats,kasmir ve TheKashmirden :mrgreen:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Kendi serverımı kurdum arkadaşlar.Connect bağlantısından Server listesinden Silkroad Teamspeak (TR) yi bulup girmeniz yeterlidir.

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Şimdiden soracak arkadaşlar için cevaplim.Bu program hack virüs trojanla ilgili değildir.

Dr.Hemlock demiş ki:
Şimdiden soracak arkadaşlar için cevaplim.Bu program hack virüs trojanla ilgili değildir.
öyle soranlara dolarız.com

Team Speak ı Extraloob vermisti zaten :lolmuch:

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
evet extraloob da ayrıntılı bir açıklama var program hakkında fikir edinebilirler arkadaşlar. dolarız mı muhahah :mrgreen:

Yukarı Alt