Merhaba extraloob ailesi,

Yeni bir proje başlattım, TCSro Private Server. Server şimdilik amatör ve kendi kurduğum bir server. İlerde bunu büyütüp özel makine almayı düşünüyorum. Şu an sadece böyle bir projede aşağı yukarı kaç kişinin olacağını tahmin etmek için bu basit server'ı açtım.

ExpRate=250
SpRate=100
DropRate=600
ServerName=TCSro(TEST)

Level sınırı : 140
Skill sınırı : 140

:arrow: Serverda eşitlik olması amacıyla sadece CHN karakterler mevcut.

:arrow: Server'da yardımcı olabilecek herkese kapımız açık, GM, Spy ve Asistan başvuruları itina ile değerlendirilip en kısa süre içerisinde o kişiye geri dönülecektir. Başvuru için [email protected] ' a e-mail yollayın. ( Özgeçmişiniz, ad-soyad ve yaşınızı belirtmeyi unutmayın. )

Oynamak için gerekli programlar ;
- Sro version 1.676
- Hamachi
- Rumata Loader

GM Listesi
[GM]Sercen
[GM]Ex[TR]aLooB
-
-

Hamachi Ağ adı : TCSro, TCSro2, TCSro3
Hamachi Şifreler : 1

Server 26.08.2010 Saat 15.00'da açılacaktır...

Resemi Website ;
www.tcsro-server.tr.gg

iimiş bnce :D dezavantajı avantaja çevirmiş
mesela SEA SSE de eu yok
arkadaş:
eşitlik olsun diye chn var sadece.
demiş :D

Istenilse database ile oynanıp EU karakterler eklenebilir. Farkettiğin üzre tüm Private Serverlar EU karaktersiz :thumbsup:

1.sse de eu var ama sadece warrior çalışıyo atack kaç yaparsan yap max 200 yapıyo db ye ne yaparsan yap olmaz çünkü eu emu da block bi de bu bi proje deil boşuna zmön kaybı java öğren sana hazır sourceleri veriyim.

Advance

lord-demon demiş ki:
1.sse de eu var ama sadece warrior çalışıyo atack kaç yaparsan yap max 200 yapıyo db ye ne yaparsan yap olmaz çünkü eu emu da block bi de bu bi proje deil boşuna zmön kaybı java öğren sana hazır sourceleri veriyim.
sse sourcesi mi var sende ? 8O

sse yok sremu2 var c++ ile yazılmış eksikleri var onları hallettim tek bişey kaldı oda db onda zamanla hal olur java ile olan sse deil başka bi emu javadan anlamadıgım için uğraşmıyorum

lord-demon demiş ki:
sse yok sremu2 var c++ ile yazılmış eksikleri var onları hallettim tek bişey kaldı oda db onda zamanla hal olur java ile olan sse deil başka bi emu javadan anlamadıgım için uğraşmıyorum
her konuda bunlari yazmandan biktim daral:

sse server nasil test oluyor anlamadim eu ya gelince source olmadan hic birsey ekliyemezsiniz ister eu olsun ister baska birsey emulatorden eu yu aktif yapmalisiniz..

xFactoria demiş ki:
lord-demon demiş ki:
her konuda bunlari yazmandan biktim daral:

sse server nasil test oluyor anlamadim eu ya gelince source olmadan hic birsey ekliyemezsiniz ister eu olsun ister baska birsey emulatorden eu yu aktif yapmalisiniz..
sse de eu var ama account dosyalarında ufak değişiklikler yapıyorsun ne yaparsan yap atack max 200 dahada fazla çıkmıyor yani sourceler iolsa sse nin eu olur neden olmasın eğer eu istiyosan 1500$ ı gözden çıkarıcaksın.

Yukarı Alt