1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tbot ile isrobot arasındaki farklar nelerdir?

1. hasansen_83

hasansen_83 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tbot ile isrobot arasındaki farklar nelerdir? İsrobot istediğin ID ile girebilirmişsin diye bişey duydum doğrumu?

2. WaTCHMaN

WaTCHMaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bağlantı hızın düşükse tbota bulaşma bide çok saçma bi konu yani bizim kalvyemizi yoracagına forumda bi ton konu var bununla ilgili biraz onlara göz at istersen

3. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Sana kısaca anlatıyım foruma göz gezdirmek yerine daha zor olan konu açmayı uyguladığın için :santa:

.1- Isroda kredili sistemi kullanarak kullandıgın kadarını ödersin.. Kontorlu hat gibi dusun.. Ve bu sekilde bot kredini istediğin ID ile kullanabilirsin.. Eger aylıksekilde yani 240 kredi yuklersen 1 aylıksınırsız ama Tek ID ile kullanabileceğin botun olur.. Ama tbotta kredi sistemi yoktur.. Alırsın1 hafta veya 1 ay kullansanda kullanmasanda süre işler

2- Tbot pcde kalite arar Pc biraz eskiyse veya özellikler dusukse hiç bulaşma derim.. Isronun pc umrunda değildir eğer pcde Sro oynayabiliyorsan bu isro bot için yeterlidir..

3- Isroda çarı nerede kasacaksan koordinatını yazarsın o gider kendi kasar gelir tekrar gider.. Fakat tbotta scriptini kendin hazırlarsın öndengoturur bi kayıt edersin herşeyi...

4- Isroyu stopladıgınan oyunla botunarasında bağ kalmaz (kopeğe pot basma, auto pot haricinde)[.. Ama tbotu durdursan bile eğer çar seçilmişse bi kere yandındemektir.. Sen goturdugunsurece o gelir yine dalar canavara yapışır resmen yaramaz cocuk gibidir...

Tbot isroya nazaran daha hızlı kasar isro kasışta tbota karşı hafif kalıyor biraz...

Bunlar benim tecrubelerimle edindiğim bilgiler.. İki botuda cok cok uzun süreler kullandım.. Şahsi fikrimi sorarsan isro derim..

4. Sp00Ky

Sp00Ky Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Sonderce halı katılıyorum :D

5. Roland Deschain

Roland Deschain Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

güzel yazmışsın ama hatalar var.

maddeleri tek tek inceleyelim :mrgreen:

1- isrobot aylık olursa ID ye göre değil çar adına göre olur. tbot ID ye göredir. ayrıca isrobot kullansanda kullanmasanda işler ama tbot için bu durum daha farklı. onu da açıklayayım: gmt +8 00:00 dan ertesi gün gmt+8 00:00 arasında 1 dk da oynasan 24 saat de oynasn 1 günün gider hesabından. ama oynamazsan gitmez :wink1: gmt+8 00:00 türkiye (gmt+2) ye göre 18:00 olur. bu demektir ki ben aylık tbot aldım 31 günüm var. 3 gün kastım. sonra tatile gittim 1 hafta oynamadım. yine geriye 28 günüm kalır :wink1: bu açıdan şu anda en hesaplı bot da diyebiliriz tbot a.

2- doğru tbot pcde kalite arar ama bunun için hayvani özelliklere sahip bir pc gerekmez. benim pcde p4 2.0 ghz geforce 2 64mb ekran kartı ve 1,2gb ram var. görüldüğü üzere ram vasat gerisi sürünüyo :mrgreen: ama tbot bana nerdeyse hiç sorun çıkarmıyor ?!!!!!!. ara sıra oyuna girerken id pw yazınca masaüstüne atıyor ama restart edince geçiyor yani büyük bir sorun değil.

3- 1 ay isro kullandım. koordinatı verince kendi gidip kastığını hiç görmedim. denedim ama olmadı. bu isronun bende düzgün çalışmamasından kaynaklanıyor olabilir emin değilim. tbotta da istediğin walkscripti seç start de gider kasar. oyunda girdikten sonra tbotu kurmak sadece 2dk sürer!!! isrobot gibi kasma yerine götürmek zorunda kalmayız. ayrıca istersen kendi walkscriptinide kaydedebilirsin ki bu çok iyi bir özellik. isrobotun dark karalara giderken salak salak takıldığını sonra atla şehre geri döndüğünü biliyor muydunuz? oldie

4- tbotu stopladıktan sonra f8 e basarsan bu sorun çözülür sadece pot basar :wink1:

5- tbot harbiden deli gibi kasar isrobot gibi salak değil.

biraz da kendi maddelerimi ekleyeyim :mrgreen:

6- isrobot bende süreklü sorun çıkarıyor bunu da söylemeden geçmeyeyim. kasıyor geri dönüyor kasaya eşyaları koymuyor sonra pot alamıyor çanta dolu olduğundan :mrgreen: ve gitmiyor kasmaya. pet transfer çalışmıyor bazen. ayarları kaydetmiyor. hiç düzgün çalışmadı bende şu lanet isrobot :D ama düzgün çalışsa bile dandik kalıyor tbot yanında. ve çok pahalı.

6. ωσℓωєяιηєтя

ωσℓωєяιηєтя Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1 :?!

7. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde

+90 Doğru söze ne denir katılıyorum

8. __DusK__

__DusK__ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen gecimini tbot satarak sagladıgın için böle konusuyosun isrobot a 10 üzerinden 9 tbot a is 10 üzerinden 7 veriyorum isrobot un teleport cekerek cave ye kendi gittiğini biliyomuydun

9. hackerdem

hackerdem Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar tartışığınız konuya bakın tabikide t-bot her yönden daha ii şehirde hiç sorun çıkarmıyor kasarken çok seri kasıyor daha ne istersin ki...

10. LegendTurks

LegendTurks Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1905

11. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    biz biliyoruz da, sen Tbot'un da Hotan'dan Donwhang'a ışınlanıp cave e gittiğini bilmiyosun. Neyse bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp ?!!!!!!.....

Not : Kullanmasını bilen için Tbot değişilmezdir.

12. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    internet cafede hem tbot hem srobot oynaniyor size kendi deneiymlerimi yazaiym

Tbot sehirde devamli sorun cikartiyor itemleri satiyor sos mos gorev morev hic bir sey dinlemiyor toplama desemde topluyor
    Srobot topla dediklerini toplar toplama dediklerini toplamaz sat dediklerini sat satma dediklerini bankaya atar sorun cikartmaaz Srobot 1-0
    Tbot sehirde alisveris yaparken bazen takilir ve oyunu masa ustune atar cok SIK rasltarim Srobot ise 3 gun biraktigimi bilir gonul rahatligi ile evime giderim ve geldigimde hala istedigim yerde istedigim sekilde kasiyordur
    Srobot 2 Tbot 0

Srobotu kullanmasi cok basittir bir kez ayarlarsin ortalama bes dakika surer cordinatini yazarsin ve birakirsin tbotta herseyi ama herseyi kendin ayarlamalisin ve makinen reset atma ve benzeri durumlarda oturup tekrar tum saveleri ayarlamak zorunda kalirsin Srobotta config dosyasinia kaydetigi icin hic bir ayar yapmadan direkt kasarsin Srobot 3 Tbot 0

Srobot bilgisayari zerre kadar kasmazken islemciyi hic yormazken Tbot islemciyi ciyak ciyak bagirtir
    Srobot 4 Tbot 0

Srobot hizli kasmaz tbota nazaran ama stabil kasar dur dediginde durur git dediginde gider :) tbotu durdurman imkansizdir :)

13. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    softmod ile çoklu char açarsın isro bot ile açamazsın.
    5-4 sm kazandı :twisted: :mrgreen: :lol: :P :D ?!!!!!!...

14. WaTCHMaN

WaTCHMaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    gerçekten iyi bi pc var bende ilk kullandıgım bot tbottu
    dc problemi yüzünden agladımı hatırlıyorum
    şu an isro dan memnunum 6 gün durmadan kastıgını hatırlıyorum
    (müzik indirmeme surf yapmama online olarak middle earth ve counter strike oynamama ragmen )

15. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet Katiliyorum :) 5-1 :)

16. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu daha Önce hazırlayıp Sizlerle Paylaşmıştım Tekrar Göstereyim

Düşünün Karar Verin.Bu listeyi Senelere Dayanan Bot tecrübemle Yaptım Hangi Bot daha İyimiş Görün :P
    Bana sorarsanız;
    İsrobot
    Neden Diye sorarsanız;
    Ben botu kurup Karşısına Geçip izleyemem İllaki aşağı indirir Bir oyuna veya Siteye (Extraloob xD ) girerim ( Call Of Duty 4,Age OF Empires 3 ) vsvs. İsrobotta Bir sorun yaratmıyorlar ama Tbotta Ek birşey Açtıkma Masaüstüne Atması An meselesi
    ek oyun açmasam bile Şehirde Çogunlukla masaüstüne Atıyor Buda Beni deli ediyor :P
    İsro 4 ever

17. KozmonoT

KozmonoT Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar övmüşünki son 4 madde dışında t-bot alasım geldi:D

18. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    kim TBOT satarak sağlıyor ???

19. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Cihan ekonomik deildiri deistir istiyosan bi ara edit yap :) 240 krediye indirdiler 1 ayi hemen hemen kafa kafaya oldu aylik fiyatlari..

20. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet ikiside aynı fiyat oldu. Bi ara degiştiririm :P