Kendi düşünsün Benden para karşılığı aldığı İd ' ide hesaba katsın ona göre hareket etsin işte. Benim Tarafımdan ödeme yapılmadığı takdirde o elindeki bot hesapları kapanır bu kadar basit.

BlackTheSea

Bu adam iLe kimsenin alışverişi olmasın. İnsan olana bir kere söylenir. İnsanlıktan çıkmış hayvanLarLa işiniz oLmasın. BöyLe adamLarı forumda gördükçe sinirlerim çıkıyor. Şerefini haysiyetini 25 YTL ' e satan namussuzun tekidir. Yakında başKaLarınıda satmaya kalkarsın..

Kavalye 1 ay önce bu sitede satıs yapmaya basladıgını acıkladı,o günden beri hiçbir itiraz eden görmedim,ve sanmıyorumda görecegimi.Kafayı bunlara takma bence,bi zararı olmadıysa sana bırak neyi banlanıyosa olsun.Bu adam burda emek sarfedio,siz biseye daha güvenli olaşın die.SAYGI DUYUNN

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Olan ıd benim ıd im bu herif ıd mi yanlışlıkla öğrenmiş ve şimdi kullanıyor bile yani parayı ödeyen ben kullanan o ben ne anladım bu işten ver diyoruz onuda vermiyor artık ne dememiz lazım Question

Bi olay var ama konu açmanın ne anlamı var hadi açtın konunun burda ne işi var inş. bi daha olmaz kavalye oldschoolsun yaw bari sen yapma örnek ol ark.

The_DifferenT demiş ki:
Bi olay var ama konu açmanın ne anlamı var hadi açtın konunun burda ne işi var inş. bi daha olmaz kavalye oldschoolsun yaw bari sen yapma örnek ol ark.

böyle bir bölümün kimin tarafından açıldığına bak ondan sonra yorumunu yap. Konuyu ben açtım Extraloob böyle bir bölüm açtı tartışmamız için.

KavaLyE demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:

böyle bir bölümün kimin tarafından açıldığına bak ondan sonra yorumunu yap. Konuyu ben açtım Extraloob böyle bir bölüm açtı tartışmamız için.
tmm da belli Okanın bu konuyu açma amacı sadece char yapılandırma vb. sro ile ilgili konularda tartışma bölümü burada tartışma yazıyo diye her konu buraya mı açılmalı yani

Arrow Boşverin ben uyardım sadece. Yarında bankaya gidiyorum ödemeyi geri çekiyorum. O zannediyor karşısında çocuk var (= 2-3 Gün sonra Bana Laf atıcak Tbot İd ' si kapanınca ama iş işten geçicek.

Benim kimseyi mağdur bırakmayacağımı herkes bilsin. Elektro oyun id ' in ile girebilirsin artık. Diğer adama dicek söz bulamıyorum.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Kavalye arkadaşımıza çok teşekkürler ıd 'mi şu anda almış bulunmaktayım.Biz baştan demiştik blackthesea ye bizim hakkıkız olanı ver diye ama uzatmaya gerek yok sonuçta ıd mi aldım tekrardan teşekkürler

Yukarı Alt