Takımı
Besiktas
Ezik car actım kasıyodum.Hemde Tgye dalcaktım cıkarsa.Ve cıktıda tabiki cektim koseye ve işte sonuc resimlerde.:D Fake değildir girin rev'e bakın.Server Phoenix bizim adımız bosuna TR_UniQue_TR değil demi ama :P Ezik çarda 9 gap farm 2lvl atladı :D
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Yorumlar lütfen.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Sağol.Aynen oyle adamın lvl 90 olmus yanında kngiht captain yazısı var gelmişler tg bekliyolar.Gİtsenize isyye lorda ne biliyim demona.Senin işin ne tg de sanki exp vercek gelmiş tg bekliyolar.Bi ara 100lük adam geliyodu.Sonradan bnm calınan carla elinden almıstım.Bi daha görmedim :P

Takımı
Besiktas
walla Helal Olsun Kardeşim.35 Lv de TG Kesmek... En Son Keto Die biri Kesmişti Poseidonda 35 Lv Oda xD

Takımı
Besiktas
Sağolun.Çektiğim yerden 5 kişinin geçtiğini gördüm.Ama onlar beni görmedi çünkü ezik olan carı öne koydum. :P
Bu lvlerde sadece server ilk acıldıgında kesiliyor.Aslında benim asıl çarım calındı normalde bende ugrasmazdım da elimde bu kalınca adına uygun bi iş yapalım dedim.
Tekrar yorum yapan herkese teşekkürler.

Takımı
Besiktas
Aslında ölmesem 4 tane item düşmüştü onlarıda almayı isterdim ama bu bile büyük başarı.
550 can + 15sn de bir pot eliteler giantlar Tg ii bile dayanmışım.+ Üstümdeki itemlerde silahta hiç bir özellik yok 10luk necklace var üstümde diğerleride npc + çok ezik girip revden bakarsınız bu resim fake bile diyebilirsiniz :P
Bide bu haftalık unique listesinde adımı koymuş rev sağolsun.
Teşekkürler yorum için.

Yukarı Alt