admalr parayı verior gibi yapıorlar comfirme fln tıklıorlar ben bakıom parayı cekmemiş sora son anda cacele basıorlar ve eer ki siz inventorynize veya sağ alt kösedeki canceled yazısını görmesseniz verdi deyip gecionuz buda p..lerin bulduğu yeni oyun bu oyuna düsmeyin milletide düsürmeyin Neutral

taxi yaparken parama cok dikkat ederim baktım adam vermedi sora sövmeye basladı ver paramı die 3 globalden sora parada verdi kasmadım özür diledi gitti

Siz siz olun kesinlikle exchange ile taxi ödemesi kabul etmeyin. charınız hacklendiğinde nasıl oldu anlamadım demeyin sonra. :?!!!

50 tane universal pill alın en ucuzundan. ödeme alacağınız zaman 1 tane ayırın, stall açın fiyatı yazın, ödeme yapacak kişi stalldan alsın.

dwil demiş ki:
admalr parayı verior gibi yapıorlar comfirme fln tıklıorlar ben bakıom parayı cekmemiş sora son anda cacele basıorlar ve eer ki siz inventorynize veya sağ alt kösedeki canceled yazısını görmesseniz verdi deyip gecionuz buda p..lerin bulduğu yeni oyun bu oyuna düsmeyin milletide düsürmeyin :|
Bunlar Banada Yapmışlardı

A.T.P demiş ki:
Siz siz olun kesinlikle exchange ile taxi ödemesi kabul etmeyin. charınız hacklendiğinde nasıl oldu anlamadım demeyin sonra. oldie

50 tane universal pill alın en ucuzundan. ödeme alacağınız zaman 1 tane ayırın, stall açın fiyatı yazın, ödeme yapacak kişi stalldan alsın.
charın hacklenmesıyle ne alakası var :?

addIcFb

Aileden
Evet Exchangeden char hacklıorlar stall kurun ordan yapın taxiyi parayı stall dan alın :!:

kesinlike katiliyorum siiz siz olun sadece taxi de degil hicbir kosulda tanimadiginz kisilerle ex.c olayina girmeyin.. :?! :wink1:

Çok doğru katılıyorum ama artık gameguard var belki bu riskleri azaltmıştır.Duyduğuma göre gameguard yokken çok kolay hack yapıyolarmış.(Tanımadığın kişilerle pm leşme eğer sana exc. yollarsa orda bağır kaç hemen potlarla birlikte eve koş(Şaka) :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: )

Xanthos demiş ki:
Siz siz olun kesinlikle exchange ile taxi ödemesi kabul etmeyin. charınız hacklendiğinde nasıl oldu anlamadım demeyin sonra. oldie

Ne Alaka Exchangeyle Hack Bir Ton Exchange Yaparım Hic Birsey Olmaz Öyle Sacma Seymi Olur Yoksa İtemin Veya Paranın İçine Mi Virüs KOuyuyor oheuheuhe gec.com

Yukarı Alt