1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

tavşan herşeyi topluyor yardım

1. buzlarprensi

buzlarprensi Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar bot kasma esnasındayken pet aldım ayarlarını yaptım sbottan neyin toplayıp neyi toplamıycanı ayaradım fakat bi problem var tavşan herşeyi topluyo bi değişiklik olmadı ayarları yaptıktan sonra ayarları kaydettim ne yapmam gerekli sizce ???

2. buzlarprensi

buzlarprensi Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar oyundan çıkıp tekrar girim sorun devam ediyor botu yeniden indirdim komple herşeyiyle ayarlarını yeniden yaptım hala devam ediyor ne yapmalıyım yardım plsss

3. IsaurA

IsaurA Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kaynakçı / Welder
    Settings Bölümünde Bu Kutuyu Mutlaka İşaretle Aynı Problem bendede Vardı Ayarlar Oldugu Halde Pet HErseyi topluordu. Ayarları Sıfırladm Ve Bu Seceneği İşaretledim Toplamaya başladı :wink1:

Birde Belki yapmamıs Olabilirsin İtems Bölümünde Petin alması Gereken İtemleri ''pickup Pet'' seçeneğini İşaretle :wink1: Almak İstemediklerindede ''Don't Pickup'' ve ''Don't pickup pet'' Seçeneklerini işaretle

Umarım Yardımcı Olabilmişimdir :wink1:

4. Apt

Apt Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pet'in ayarlarından Other items seçeneğini kapat ve bottaki setting bölümünden Other items,Pick via pet seçeneklerini işaretle ve save setting'e tıkla,ardından item bölümünden pet'inin toplamasını istediğin itemleri seç ve tekrar save settings'e tıkla