Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Ban degil de bu uyeligi FDK'den alabilirsek iyi olur mesajlarimi editleyemiyorum hos olmuyor :D

Takımı
Besiktas
Hypnosis demiş ki:
_k0ps3k_

neden banlandığım hakkında hiç bir fikrim yok.

Birde Nicki Achilles yaparsanız sevinirim.

_k0ps3k_ > Achilles olacak.

Bu üyeliğim değil.

Şimdiden Teşekkürler.
Tamamdır. :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Birisini söyle açalım hacım.Bu arada illegal nickli üyeliğinide banlayacağım bunlardan birisini açtıracaksan

Mysterio_Devil

Okan bey ile aramızda gecen olaylardan dolayı kendisi tarafından süresiz banned almıstım Okan beyin charıma el koyması sonucunda foruma konu açılmıştı daha sonradan ilerleyen tartışmalar sonucu hem hırsız konumuda geçmiş hemde ban yemiştim. Şimdiden teşekkür ediyorum ilginiz için :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sasoyasin demiş ki:
Mysterio_Devil

Okan bey ile aramızda gecen olaylardan dolayı kendisi tarafından süresiz banned almıstım Okan beyin charıma el koyması sonucunda foruma konu açılmıştı daha sonradan ilerleyen tartışmalar sonucu hem hırsız konumuda geçmiş hemde ban yemiştim. Şimdiden teşekkür ediyorum ilginiz için :)
:beer:

Kemalist demiş ki:
sasoyasin demiş ki:
Mysterio_Devil

:beer:
Teşekkürler hacım bu güzellik benim için çok iyi oldu ve mükemmel bir nostalji :D

Maynard__

Bilgiliyim
Osso.mp3 bir çok kez dolandırıcılıkla suçlanmıştı bilmiyorum artık :coffee:

+ Benim bu düzenlememe problemim var çok fazla ban yemeden mi ki ? :mrgreen:

orhan09 vardı benim Toxicatedin egoları yüzünden banlamıştı beni ufak bi tartışmaydı galiba işine gelmedi bastı banı kaldırırsanız sevinirim kaldırmassanız buda var zaten :D

" cLairvoyancE " wahren'e geçtiğim zaman okan banlamıştı. Eğer açarsanız sevinirim. ve ForgiveMe adında her hangi bir üyelik yoksa nickini ForgiveMe yaparsanız baya bi sevinirim (:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt