Arkadaşlar uzun bir süre önce Macig Life - Side'ye gitmiştim fotoğraflar bir türlü elime geçmemişti derledikten sonra koymak istedim umarım bakarken eğlenirsiniz :wink1:

Otelden Görüntüler
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Burdada havuz partisinden çekilmiş görüntüler :twisted: Sağ tarafta Garsonun yanında duran arkası dönük benim :popcorn: Ve Diğer fotoğraftada arkası dönük belçikalı ablanızla show'u izlerken :muck:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bana sorarsanız otel gerçekten güzeldi animasyonlarından tut yemeklerine kadar,herkezin görmesi gerektiği bir otel olduğunu düşünüyorum. :wink1:

Daha birsürü fotoğraf olduğunu söylüyor arkadaşım,onlarda elime geçer geçmez koyucağım :popcorn:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Hosgeldin. Cok hos bir yer gibi gorunuyor. Umarim bol bol eglenmissindir. ^^

Prada

Hoşgeldin hacım Fotolar çok harika. Tatilden dönenler paylaşsınlar böyle görelim bakalım kim nerelere akmış :beer: :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
of off fotolara bayıldım bu otel hangi otel bir siteden linki var mı hemen bakmak istiyorum seneye direk buradayım havuz party her gece show yaparım yahu havuzun Playboy'u olarak beni kaldırmak isteyen hatunlar havuzda sıraya girsinler derim fanteziye bak ahahahhaa :D :P

kuzum harika fotolar bayıldım gerçekten belçikalı abla da güzelmiş hani :P

extraloob demiş ki:
of off fotolara bayıldım bu otel hangi otel bir siteden linki var mı hemen bakmak istiyorum seneye direk buradayım havuz party her gece show yaparım yahu havuzun Playboy'u olarak beni kaldırmak isteyen hatunlar havuzda sıraya girsinler derim fanteziye bak ahahahhaa :D :P

kuzum harika fotolar bayıldım gerçekten belçikalı abla da güzelmiş hani :P
Saol Okan Abi 8).Otele Gelirsek Otel "Magic Life Sevenseas İmperial" diye geçiyor 5 yıldızlı ve herşey dahil olarak gittik biz 5 gün yetti :P.Tam konumunu sorarsanda Side-Titreyen Göl olarak geçiyor herkezin görmesi gerek parasını kolayca çıkardık biz içkiler ve yemekler olsun 8) :wink1:

Yukarı Alt