benım hıkayelerını de daha onceden bıldıgım resımlerdı ancak bılmeyen arkadaslarımız ve gercekten hatırlanması gereken bu olayları,ınsan ırkının kendı ıcınde tek zararlı varlık oldugunu bırkez daha yasattıgın ıcın bızlere kendı adıma cok tesekkur ederım..

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi

Sudan'da açlıktan ölmek üzere olan küçük bir çocuk ve arkasında bekleyen Akbaba.... Pulitzer ödüllü Kevin Carter bu ânı fotoğrafladıktan sonra akbabanın kaçtığını ancak küçük kıza yardım etmediğini açıkladı. Çünkü bölgeye giden gazeteciler bulaşıcı hastalıklar nedeniyle hasta insanlara dokunmamaları konusunda sıkı biçimde uyarılıyorlardı. Bu olaydan sonra ağır depresyona giren Kevin Carter egzoz verdiği kamyonetinin içinde Walkman ile müzik dinleyerek intihar etti.

bunu 5-6 yıl önce bir eczanede görüp okumuş ve çok etkilenmiştim :|
şimdi hem bu resmi hem de diğerlerini görmek daha çok etkiledi...
Teşekkürler Caliante.

Prestij

Tanınıyorum
F34RL3SS demiş ki:
Hepsine baktim.
Tek tek okudum.
Ve bütün sayfayi arşivime ekledim.
Eline saglik çok güzel bir paylaşım yapmışsın.
Beğendiğimiz konuların "Favori Konularım" şeklinde bir başlık altına ekleyebilmemiz için istekte bulunmuştum, umarım olur, yoksa birçok değerli konu sonu gelemeyen, post kasmak için açılan saçma konular yüzünden yok olup gidiyor.

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=5&t=86274

Yaşamımıza şükür etmemiz gerekmekte 2003 yılındaki işkencelere sölenecek söz yok paylaşım için teşekkürler.

Titus Pullo demiş ki:
Mistik olarak şu rahipe cidden çok şaşırdım nasıl olurda yanarken hiç kıpırdamaz ve ses çıkarmaz... Çok şaşırtıcı cidden... Diğer fotoğraflar zaten içler acısı. Hele arkasında akbabanın beklediği çocuk :|

bu başlıgı okudugumda daha önceden gördügüm budist rahibin de bu fotograflarda oldugunu tahmin ettim..gerçekten beni en derinden etkileyen fotoğraf o oldu..

halimize şükür etmeliyiz bizimle böle bir paylaşımda bulunduğun için ayrıca teşşekür ederim

Yukarı Alt